46 Rajd Barbórki - Jazda z Kościuchem

09 Gru 2008, 15:00

Zaproszenie na Barbórke, polecam sprawdzić

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



No i znalazłem jeszcze to, nieźle sobie można uatrakcyjnić rajd !:D:D

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

roberto_87
Nowicjusz
 
Posty: 1

09 Gru 2008, 15:08

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Miasto Warszawa jest reprezentowane przez kierowców z Krakowa. To co mogę jeszcze dodać, to że z cenami za bilety na trybuny, organizatorzy trochę przesadzili. Choć słyszę głosy, że na imprezach które są mniej więcej podobne do rajdów bilety kosztują porównywalnie, ale jak będzie zobaczymy ... moim zdaniem na trybunach nie będzie kompletu.
rally_jf
Nowicjusz
 
Posty: 47
Miejscowość: Kraków

10 Gru 2008, 00:31

W sobotę 13 grudnia od godz. 8.00 do 21.00 zostaną zamknięte dla ruchu następujące ulice: Karowa, Browarna, Radna, Gęsta oraz częściowo ul. Lipowa i ul. Wiślana. Mieszkańcy posesji znajdujących się na ww. ulicach będą mogli do nich dojechać jedynie do godz. 15.00, pod nadzorem osób uprawnionych do kierowania ruchem z ramienia organizatorów Rajdu. Od godz. 15.00 do 21.00 powyższe ulice będą całkowicie wyłączone z ruchu.

Jednocześnie informujemy, że na ulicach Karowej, Furmańskiej Bednarskiej, Gęstej, Wiślanej, Lipowej, Radnej i Browarnej ustawiono już znaki zakazu zatrzymywania (B-36) w dniu 13 grudnia 2008 r.

Rozpoczęcie Rajdu nastąpi o godz. 16.00.
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

12 Gru 2008, 20:02

46 Rajd Barbórki

Zespół Warszawa Team w składzie Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak wystartują w sobotę, 13 grudnia, w 46. Rajdzie Barbórka w barwach Miasta stołecznego Warszawy z numerem 41.

Start w Rajdzie Barbórka to dla każdego kierowcy duży zaszczyt. Ten wyjątkowy rajd jest doskonałą okazją do zaprezentowania się przed kibicami na zakończenie sezonu, zwłaszcza na ulicy Karowej. W tegorocznej „Barbórce” wraz z Maćkiem Szczepaniakiem wystartujemy w zespole Warszawa Team Suzuki Swift S1600 i będziemy walczyć o pierwsze miejsca w klasie – powiedział Michał Kościuszko.

Kościuszko sezon 2008 może uznać za bardzo udany. Pierwsze zwycięstwo w rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata JWRC i kolejne OS-owe doświadczenia sprawiły, że jeździ dużo szybciej niż w sezonie 2007. Mam zamiar utrzymać takie tempo rozwoju w przyszłym sezonie – podsumował kierowca zespołu Suzuki Motor Europe, Michał Kościuszko.

Umiejętności Kościuszki będzie można podziwiać na ul. Karowej, gdzie tradycyjnie zostanie rozegrany ostatni wyścig rajdu.


Warszawa Team zespół startujące w barwach Miasta stołecznego Warszawy w 46. Rajdzie Barbórka w składzie: Michał Kościuszko – kierowca i Maciej Szczepaniak – pilot.

Miasto st. Warszawa jest patronem 46. Rajdu Barbórka 2008. Współpraca
z Michałem Kościuszką jest częścią strategii promocji miasta „Zakochaj się
w Warszawie”.

Suzuki Motor Poland jest partnerem Warszawa Team.
Pozdro. Kacper
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

13 Gru 2008, 18:57

Wstęp na teren imprezy to koszt 29zł. Tej informacji brakowało :)
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

14 Gru 2008, 19:40

No i po fakcie... ;/
A ja byłem w restauracji (z przymusu) gdy Barbórka się zaczynała :x
Niestety ominęła mnie ta impreza, ale cóż...
OwcaA
Nowicjusz
 
Posty: 2

27 Gru 2008, 18:11

Było swietnie, niestety nie udało nam się wystartowac, honda padła 2 dni wczesniej na testach. Najwieksze wrazenie zrobił na mnie Tomi Makinnen:)
Baqś