6HP26 BMW zużycie koszy- weryfikacja

27 Cze 2022, 21:32

Witam. Kupiłem uszkodzone BMW którym nie zrobiłem ani jednego kilometra więc nie wiem jak skrzynia sprawowała się na aucie. W związku z tym, że wyjechał silnik ze skrzynią i szykuję się do podniesienia mocy wziąłem się za czynności przygotowawcze jednego i drugiego. Nie podobał mi się dość spory luz na wałku wejściowym skrzyni i olej który miał w sobie dużo siwego "szlamu". Rozebrałem więc skrzynie aby wymienić tulejki, przy okazji okazało się, że tarczki są przypalone. Zamówiłem komplet tarczek, tulejek i uszczelnień i zestawu do mechatroniki ale rzuciło mi się w oczy jeszcze niepokojące zużycie kosza E, zabieraka i cylindra A w miejscu pracy zespołu tarczek- widać odciśnięte przekładki tarczek. Prosiłbym o weryfikację tych elementów z dołączonych zdjęć.
Pozdrawiam

6HP26 BMW zużycie koszy- weryfikacja

6HP26 BMW zużycie koszy- weryfikacja

6HP26 BMW zużycie koszy- weryfikacja

6HP26 BMW zużycie koszy- weryfikacja
Medick91
Obserwowany
 
Posty: 1
Zdjęcia: 4

09 Wrz 2022, 18:56

Kolego,nie wiem czy ogarnąłeś temat,na to pytanie mogą odpowiedzieć tylko ci,którzy żyją z regeneracji skrzyń automatycznych,mają za sobą tysiące takich skrzyń,na FB są AUTOmatyczni,do nich należy się zwracać z takimi pytaniami,jest tam możliwość przesyłania zdjęć,udzielają porad,spoko goście,na YT też są,polecam ich filmiki,można się wiele dowiedzieć by unikać niepotrzebnego marnotrawienia pieniędzy.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Moc zamknięta w żelu
    Pierwsze powstały jeszcze w połowie ubiegłego wieku. Obecnie znajdują coraz szersze zastosowanie także jako akumulatory samochodowe. Choć po dziś dzień niektórzy nie potrafią sobie wyobrazić elektrolitu w innej postaci ...