A6 c4 vs passat b5 vs omega B, sam do pracy kombi diesel

Re: A6 c4 vs passat b5 vs omega B, sam do pracy kombi diesel

15 Lut 2011, 18:39

W volvo V70 jest silnik 2.5 TDI R5 natomiast w Passacie jest V6
PS. A co powiedział byś o Sharan/Alhambra/Galaxy z silnikiem 1.9 AFN u nas nim lawety targają do Niemiec. Poza tym jest to Van i ma potężną przestrzeń załadunkową.
adammtv
Aktywny

Miejscowość: Złoty Stok

18 Lut 2011, 23:27

Van'y mnie nie isteresują. Wole przyczepe od Van'a. Nie wiem dlaczego ale nie lubie jeździć czymś takim. a kombi +przyczepa to to samo co bus. Poszukiwania się zmieniły. Z wszytskich informacji doszłem do wniosku: omega -odpada, a6c4- odpada, Passat- tylko 1,9tdi, doszedl merc w210-2,9td- ale juz odpadl, blachy sypia się, a za te pieniadze nie kupie w dobrym stanie. Oraz Vectra- 2,0 diesel znalazlem bardzo dobrze utrzymana ( jak nowka z salonu) brak ognisk jakiej kolwiek rdzy, ogolnie samocho super zadbany. w niedziele jade na 70% z fachowcem i moze juz kupie. jak cos sie pochwale, albo dam znac ze dalej szukam.
venom1990
Nowicjusz

Miejscowość: Białystok

18 Lut 2011, 23:35

Vw passat kombi! Silnik 130 km 320 nm 1.9TDI ^6 biegow.
Zaladowany spalanie kolo 6-7 przy ciezkiej nodze. Zero problemow z turbodziora czy zamulaniem. Pd reaguje na gaz natychnmiast jak benzyna.
Jak do ci sie uda trafic to sa tez takie o mocy 145km i 340nm ale to zadkosc jak 160konne 1.8T.
Zawodnosc-jak dbasz tak masz, mnie nie zawiodl nigdy.
Pelna gama zarowek LED SMD, car audio, wachacze do vag, sprzet do diagnostyki!
Seba TDI
Początkujący

Miejscowość: Crewe UK

19 Lut 2011, 09:01

Passat B5 za tą kasę? Hmm...

To wygodne i ładnie jeżdżące auto, ale...
Ostatnio miałem okazję rozmawiać z dwuletnim użytkownikiem (sprowadzał z germanii) takiego Paśka i bez żadnych sugestii z mojej strony potwierdził wszystkie jego wady opisane m.in. tutaj http://www.motofakty.pl/artykul/vw_pass ... 2004_.html . Wspomniał też o elektryce, że mu się jakieś zwarcie robiło, które włączało immobilizer :D A ja utwierdziłem się w przekonaniu, że B5 to nie auto dla mnie, nie na polskie warunki.
kimkes
Początkujący

Miejscowość: skątowni
Auto: Vectra B 1.8 16V

20 Lut 2011, 05:19

kimkes napisał(a):Ostatnio miałem okazję rozmawiać z dwuletnim użytkownikiem (sprowadzał z germanii) takiego Paśka i bez żadnych sugestii z mojej strony potwierdził wszystkie jego wady opisane m.in. tutaj http://www.motofakty.pl/a..._82112004_.html

Mialem paska 1.6 96 sedan, 1.8 96 sedan, 1.8T kopmbi 99, teraz mam 1.9TDI 2001.
Ojciec mial 2.5 TDI kombi 99 a traz ma 1.8 kombi z 98.
Procz jednego przypadku gdzie padl mi zamek w 99 1.8T nie mielem problemow z elektryka.
Co do innych jak turbina-to bajki, jak nie dbalem w 1.8T to mi olej ciagnela, jak dbam w 1.9tdi to nawet krpopli nie uroni.
Jedyny mankament to wielowachacz(zreszta jak w kazdej marce) jest delikatny a za razem komfortowy. Niestety cos kosztem czegos.
Albo wygoda-wielowachacz, albo zywotnosc-macperson.

Ja akureat smigam po ''stole'' w uk, wiec nie zna problemu stukania, ale jak panowie macie problem TO MAM W OFERCIE WACHACZE FIRMY ATP Z 2 LETNIA GWARANCJA ZA OKOLO 800ZL. Firma ta produkiuje wachacze dla Febi Blistein-to dokladnie te same wachacze tylko inna nalepka. Zreszta okres gwarancyjny o tym swiadczy chyba.
Pelna gama zarowek LED SMD, car audio, wachacze do vag, sprzet do diagnostyki!
Seba TDI
Początkujący

Miejscowość: Crewe UK
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design
    Nowa Mazda6 została uhonorowana tegoroczną nagrodą "Red Dot", która jest wyrazem międzynarodowego uznania dla jej wyjątkowej stylizacji. Jest to kolejny sukces tego modelu oraz rewolucyjnego motywu projektowego "KODO: ...
    Samochodem elektrycznym dookoła świata - Izabella Miko Samochodem elektrycznym dookoła świata - Izabella Miko
    Izabella Miko przyleciała do Polski prosto z USA by opowiedzieć o tym, po co jeździła na stację paliw... elektrycznym Mitsubishi i-MIEV. Zdradzi też, jak wyglądałaby jej podróż dookoła Ziemi za kierownicą auta na prąd. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      MINI Clubman Bond Street, tył