Acura MDX - pranie tapicerki

Acura MDX - pranie tapicerki

04 Gru 2013, 16:20

Witam wszystkich. Jak i czy w ogóle czyścicie tapicerki w swoich samochodach? Ja próbowałem tzw domowych sposobów, ale one wg mnie nie dają dobrych rezultatów.Kumpel, który co prawda ma Volvo poradził pranie przez firmę specjalnym urzadzeniem. No i w sumie miał racje, skorzystałem z takiej firmy i są w porządku - uczciwi i niezbyt drodzy. Gratis też dostałem.
MarPio
Obserwowany

Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Acura MDX
Silnik: 3.5 V6 240 KM
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy japoński samochód z obręczami z lekkich stopów – 1967 rok Pierwszy japoński samochód z obręczami z lekkich stopów – 1967 rok
    Popularne alufelgi znano już w latach 20. XX wieku. Bezdyskusyjnie palmę pierwszeństwa dzierży tu Bugatti Type 35 z 1924 roku. Później stosowali je sporadycznie jako opcję różni producenci, np. Cadillac w modelu ...
    Kalkulator - prawo jazdy kat. "B" + przyczepa Kalkulator - prawo jazdy kat. "B" + przyczepa
    Jak ciężką mogę ciagnąć przyczepę mając prawo jazdy kategorii"B"? Czy mogę jechać z przyczepą kempingową? Czy przyczepa musi posiadać hamulec najazdowy? Jak policzyć czy jazda z przyczepą jest zgodna z prawem?

•