Ad block dla Androida

16 Lut 2016, 13:54

Cześć
Bardzo często korzystam z tabletu, rzecz jasna wobec jego przeznaczenia czyli do łączności z internetem. Korzystając z przeglądarki (Chrome), zwłaszcza z otomoto zewsząd atakują mnie reklamy, podobnie podczas korzystania z innych aplikacji, gdy nagle na ekranie pojawia się spot reklamujący. Moje pytanie jest takie - czy znacie jakieś aplikacje blokujące te pojawiające się okienka reklamowe?
Mój sprzęt ma zainstalowanego Androida w wersji 4.4.4
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14033
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

17 Lut 2016, 21:27

Do blokowania reklam przeglądarki na Androidzie masz kilka aplikacji np. Adblock Browser dla Android, ale już z samymi aplikacjami jest gorzej bo tam ciężko będzie zablokować reklamy, a bezpłatne apki mają to do siebie że nigdy nie wiesz kiedy pojawi się reklama lub są w takich miejscach, że trafiasz co chwila na nie palcem lub rysikiem.

Ja osobiście nie używam, a jak mnie jakaś strona irytuje natrętnymi wyskakującymi reklamami to ją omijam :) uważam, że można wiele z reklamami ale są pewne granice.
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

19 Lut 2016, 23:21

Szczerze mówiąc nie spotkałem się z tym programem na Androida Artku, stąd obecnie korzystam (choć to za dużo powiedziane) z ustrojstwa o nazwie F-Droid, które swoją obecność zaznacza jedynie ikoną...
Poszukam tego programu o którym mówisz :)
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14033
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

21 Lut 2016, 13:29

ArteK napisał(a):Do blokowania reklam przeglądarki na Androidzie masz kilka aplikacji np. Adblock Browser dla Android

mike1735 napisał(a):Szczerze mówiąc nie spotkałem się z tym programem na Androida Artku

Jak nie ma jak jest :wink: - w sklepie google play jest dostępny - https://play.google.com/store/apps/deta ... wser&hl=pl
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

21 Lut 2016, 22:01

Już nabyłem tą apkę :wink: zasadniczo nie do końca o coś takiego mi chodziło, jednak korzysta się z niej... No właśnie. Mam wrażenie że jej "blokowość" istnieje tylko w nazwie, ponieważ reklamy dalej są wyświetlane ((zwłaszcza na otomoto, które są najbardziej wkur. bo ciężko trafić w "x" przez co uruchamiana jest reklamowana strona)
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14033
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

22 Lut 2016, 23:20

mike1735 napisał(a):zwłaszcza na otomoto, które są najbardziej wkur. bo ciężko trafić w "x" przez co uruchamiana jest reklamowana strona
A te X z reguły robią takie małe że jak starasz się trafić to i tak ci się nie udaje :) Swoją drogą kroją wysoką kasę za ogłoszenia to mogli by darować sobie takie reklamy.
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Suzuki Jimny
    Mała terenówka Suzuki była już kiedyś dostępna ze zdejmowanym dachem. Ale najnowsza odsłona modelu, która ostatnio skradła serca wielu kierowców, nie doczekała się dotąd takiej odsłony. Są jednak spore ...