Alufelgi do Peugeota 307

Alufelgi do Peugeota 307

07 Kwi 2010, 09:34

Witam!

Przymierzam się do zakupu felg aluminiowych do peugeota 307 1,4 HDi 2002r. Mam jedne "na oku" ale nie wiem czy będą pasowały- przeczytałem na forum że ten samochód ma ET oscylujące w granicy 25, felgi zaś które obserwuje mają 35. Czy nie będzie to robiło problemu???

Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam!!!
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu..."
gogosap
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

Re: Alufelgi do Peugeota 307

07 Kwi 2010, 13:13

Z Et jest tak że jak jest większe niż powinno być to Koło chowa się głębiej w nadkole i nie ma zbyt ładnego efektu i możne opona obcierać o wnętrze nadkola przy skręcaniu a jak małe Et to może obcierać o błotnik tak to mniej więcej wygląda - [link wygasł]
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.
    Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji
    Kilka dni temu uruchomiono produkcję zupełnie nowego Nissana Micra i pierwsze egzemplarze już opuściły linię montażową. Końcowe kontrole potwierdziły najwyższą jakość wykończenia pojazdów. Dostawy do dealerów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50