Alusy 18cali

01 Kwi 2011, 12:17

witam szukam konkretnej odpowiedzi na moje pytanie chce załozyć takie felgi [link do oferty na Allegro wygasł] do golfa III GTi problem jest taki ze na przód wchodza idealnie nie ociera nic przy jeżdzie a na tyle nawet 16 mi obcieraja zawieszenie zwykłe i pytanie jakie przeróbki trzeba dokonać by załozyć takie alusy dodam ze mam zawieszenie sportowe w garazu czy da to cos jak załozę
Krejzol.17rr
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Kraków

01 Kwi 2011, 12:51

Ja powiem tak 18 nie nadają sie na nasze polskie drogi :!: ale jeśli koniecznie chce te alu to zastanów sie czy masz je dobrze dobrane - jakie ET?I czy auto jest obniżone?Podejrzewam że masz za małe ET.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

01 Kwi 2011, 13:52

powiem ta brat ma je przy golfie 4 to jest dokładnie 225/40ZR18
16 to 205/55 ET 25 jak sie nie myle interesuja mnie tylko i wyłacznie te 18nastki S-line chce je wrzucić przykrecałem tylko 3 koło nie jezdziłem na nich weszły normalnie przy skrecie kołami nigdzie nie obcierało ale nie maiłem okazji jechać na nich zawias mam zwykły załozony miekkie twarde lezy blistein

[ Dodano: 2 Kwiecień 2011, 16:26 ]
dostane jakąś odpowiedż czy nie bardzo
Krejzol.17rr
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo!
    Kierowcy próbują wszystkich sposobów, aby oszczędzić na paliwie. Okazuje się, że stanie na lewym pasie w oczekiwaniu na skręt w lewo z wrzuconym jałowym biegiem jest nie tylko marnowaniem czasu, ale i pieniędzy. Unikając ...