Aplikacja Audi Football App - Audi Cup 2015

01 Sie 2015, 15:56

Czwartej edycji Audi Cup towarzyszy wiele cyfrowych innowacji. Podczas gdy FC Bayern Monachium, Real Madryt, AC Milan i Tottenham Hotspur, 4 i 5 sierpnia walczyć będą o puchar Audi, kibice na monachijskim stadionie Allianz Arena oraz widzowie przed telewizorami będą mieli okazję wypróbować specjalnie na tę okazję przygotowane cyfrowe usługi – Audi Football App, Audi Player Index oraz oglądać emocjonujące informacje na kilku kanałach online. Ponadto, w czterech krajach dostępny będzie Digital Overlay, czyli nowy, cyfrowy sposób prezentowania reklam umieszczonych dookoła boiska.

Każdy posiadacz smartfona musi mieć Audi Football App. Obok informacji o rozkładzie meczów i o poszczególnych zespołach, aplikacja zawiera dział newsów, strefę fanów z konkursami i plebiscytami oraz dział relacji na żywo, gdzie użytkownicy, korzystając ze streamingu, mogą śledzić poczynania graczy z różnych ujęć kamery. Nowością jest także Audi Player Index. Dzięki specjalnej procedurze oceny, w każdym meczu może zostać wyłoniony najlepszy piłkarz – "Man of the Match". Każde zagranie, każdego gracza, jest rejestrowane, a następnie, z uwzględnieniem 91 kryteriów, automatycznie i obiektywnie oceniane. Aplikacja Audi Football App dla smartfonów z systemem Android lub iOS będzie dostępna bezpłatnie, już od 3 sierpnia.

Również telewizyjne transmisje rozgrywek dadzą telewidzom powiew "cyfrowej przyszłości". "Digital Overlay" umożliwia cyfrową prezentację obrazu na diodowych bannerach na obrzeżach boisk. Sygnał emitowany na stadionie pozostaje niezmienny, jednak sygnał z kamery jest dekodowany i nakładany w zależności od kraju transmisji. Dzięki temu widzowie we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Chinach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zobaczą diodowe bannery reklamowe z hasłami przetłumaczonymi na swój język narodowy. Rozwój tej nowej techniki jest wspierany przez Audi.

źródło: Audi Group
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3283
Zdjęcia: 12003
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Uwaga, roboty drogowe!
  Jazda w strefie robót drogowych wiąże się z wieloma zagrożeniami, m.in. z powodu zmienionej organizacji ruchu czy ubytków w nawierzchni. Odpowiednia prędkość i zachowanie dystansu – o czym jeszcze powinni ...
  Uwaga na niesprawną klimatyzację - może powodować poważne choroby!
  Wraz ze wzrostem temperatur kierowcy coraz częściej używają klimatyzacji do obniżenia temperatury wewnątrz samochodu. O czym należy pamiętać podczas jej eksploatacji? Oto kilka przydatnych faktów. Regularne serwisowanie ...

 •  
  • Warto przeczytać