Audi zdominowało - Auto connect Trophy

03 Sie 2015, 17:28

Systemy infotainment, connectivity i wsparcia kierowcy autorstwa Audi, są doskonale odbierane przez kierowców. Potwierdził to plebiscyt "Auto connect Trophy 2015", przeprowadzony wśród czytelników niemieckiej gazety Auto Zeitung. We wszystkich dziesięciu kategoriach, w których w zestawieniu znalazł się system Audi, zawsze zajmował on pierwsze miejsce. Wiele z tych systemów montuje się w nowym Audi Q7 i w rodzinie nowego Audi A4.

W plebiscycie "Auto connect Trophy 2015" zorganizowanym przez Auto Zeitung we współpracy z magazynem connect, bezapelacyjnie wygrywa Audi. Nowe Audi Q7 zwyciężyło w kategorii "Najlepiej skomunikowane auto", zdobywając aż 40,6 procent wszystkich głosów. Zajmujący drugie miejsce konkurent, dostał zaledwie 14,9 procent głosów. Na życzenie, Nowe Q7 oraz nowa generacja A4, mogą zostać wyposażone w wiele najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Niektóre z nich również zajęły pierwsze miejsca w plebiscycie przygotowanym przez Auto Zeitung.

Audi zdominowało - Auto connect TrophyAudi MMI touch wygrało w kategorii "Koncepcje obsługi i wskaźników", zdobywając 38,8 procent głosów. W kategorii "Sterowanie głosowe", obsługa głosowa rozpoznająca polecenia wydawane naturalnym głosem ludzkim, dostała 38,1 procent głosów czytelników. System nagłaśniający Bang & Olufsen Advanced Sound System z dźwiękiem w formacie 3D dającym bardzo przestrzenne wrażenie, wygrał w kategorii "Audio-Sound-System" otrzymując 48,8 procent głosów – był to najlepszy wynik w tym plebiscycie.

Adaptacyjny tempomat z automatyczną regulacją odległości między poruszającymi się pojazdami adaptive cruise control z asystentem korków – kolejna opcja w nowym Audi Q7 i w rodzinie nowego A4 – podczas jazdy w korkach wyręcza kierowcę nie tylko w przyspieszaniu i w hamowaniu, ale też w manewrowaniu kierownicą. Czytelnicy oddali na ten system 46,1 procent głosów, oceniając go jako najlepsze wsparcie kierowcy w korkach. Asystent skręcania z kolei, zdobył dla Audi pierwsze miejsce w kategorii "Wsparcie kierowcy/bezpieczeństwo", gromadząc 25,2 procent głosów.

Audi virtual cockpit wygrało w kategorii "System nawigacji". Ten w pełni cyfrowy zestaw wskaźników montuje się już w nowym Audi Q7, w Audi TT, Audi R8 i w modelach A4 nowej generacji.

Trzy kolejne, indywidualne zwycięstwa potwierdziły pełen triumf Audi w plebiscycie "Auto connect Trophy". Hotspot Audi został wybrany najlepszym tego typu rozwiązaniem w kategorii "InCar-Hotspot". Jako element składowy nawigacji MMI Navigation plus dostępny jest we wszystkich rodzinach modelowych czterech pierścieni. Audi phone box, służący do bezprzewodowej transmisji danych, zwyciężył w kategorii "Integracja telefonu". Natomiast Audi Konfigurator App dla urządzeń mobilnych, wygrał w kategorii "Producent aplikacji", zdobywając 31,6 procent głosów.

źródło: Audi Group
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3283
Zdjęcia: 12003
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Lexus NX w nowych wersjach
  NX, czyli jeden z najpopularniejszych modeli Lexusa doczekał się dwóch nowych wersji. Specjalne odmiany Spice & Chic oraz Cool & Bright wprowadzają w SUV-ie nowy wygląd, szersze wyposażenie standardowe i już ...
  Renault ZOE Riviera - seria limitowana
  Seria limitowana Riviera została opracowania na bazie wersji Intens wzbogaconej o ekran dotykowy EASY LINK 9,3”, funkcję Easy Park Assist oraz kamerę cofania. ZOE Riviera jest natychmiast rozpoznawalne po nowym kolorze ...

 •  
  • Warto przeczytać