Astra G nowa instalacja LPG problemy

Re: Astra G nowa instalacja LPG problemy

08 Wrz 2011, 20:50

Czimi napisał(a):No jest jednak roznica, jak ktos wzial gotowy zestaw BRC, a skladaka na stagu, czy w ogole nie wiadomo co, bo gazownik mogl kompletnie zle elementy dobrac.

A jesteś wstanie wsakazać błąd przy ukompletowaniu instalacji ? Zazwyczaj pytający o problem podaje jaki ma typ parownika i sterownika . O mikserze nie ma pojęcia :? Zostawmy ten problem rasowym gazownikom.Przez neta nie da się rozwiązać większości problemów
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Astra G nowa instalacja LPG problemy

09 Wrz 2011, 19:05

Podsumowując Pan gąbka zmienił wlot powietrza poprzez skierowanie rury w kierunku silnika a nie jak było w kierunku kratek pod maską ( przy znaczku Opel). ustąpiło. Trochę mnie to uspokoiło ale nadal mam wątpliwości. Teraz nie mam zbytnio czasu ale jestem wstępnie umówiony do dobrego serwisu i za 50zł maja mi ustawić instalacje. Nie wiem co powiedzą na wlot powietrza. Odpisze.
Spalanie spadło do 8,5litra chyba ok. A poziom zbiornika to gościu gąbka kręci że coś .... to też wyjaśnię w tym serwisie
Hammer
Nowicjusz

Auto: Opel Astra G
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Seat Leon - kompaktowy hatchback do miasta Seat Leon - kompaktowy hatchback do miasta
    Najniższym spalaniem może poszczycić się Seat Leon z 1,6-litrowym silnikiem Diesla o mocy 115 KM i pięciobiegową, manualną skrzynią biegów. W mieście wynosi ono 4,6–4,7 l/100 km, w trasie 3,8–4,0 l/100 ...
    Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca
    Tegoroczny Rajd Finlandii wygrał niespodziewanie młody fiński kierowca Esapekka Lappi, zdobywając najwyższe miejsce na podium dla zespołu Toyota GAZOO Racing. To jednak nie przypadek – mimo zaledwie 26 lat, młody Fin ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Subaru Impreza STI
      Jaguar