Nowa Corsa, nowa Fabia, nowy Yari - Które byście polecili?

27 Lut 2008, 18:59

Przymierzam sie do kupna nowego auta. Przedział cenowy jaki mnie interesuje to ok 40 000zł. Warunkiem jest żeby auto było nowe, ewentualnie max 3 letnie. Zastanawiałem sie między Nowa Corsą, Yarisem i Fabią. Ale ostatnio na giełdzie wypatrzyłem Audi A2. Które auto polecacie? jaka jest wasza opinia?

Z góry dziękuje za pomoc
pozdrawiam
roverek
Nowicjusz
 
Posty: 34
Miejscowość: Wro

27 Lut 2008, 19:05

Grande Punto i Corsa(to praktycznie te same auta) i jeszcze Clio i Swift.;)
michalmanu
Zaawansowany
 
Posty: 585
Miejscowość: Silesia

27 Lut 2008, 19:17

To bież Audi A2
Moja koleżanka ma toyotę, strasznie trzeszczy u niej tylnia półka i cała na dziurach piszczy.
Dla mnie wybrałbym opelka no albo te Audi A2, ale lepsze jest Audi A3 prawdopodobnie najszybciej sprzedawany używany samochód.
PHAETON SZCZECIN
Początkujący
 
Posty: 111
Miejscowość: Szczecin

27 Lut 2008, 19:25

Polecam Grande Punto (np używany roczny). Corsa też wydaję się być ciekawą propozycją. Ja bym sobie A2 odpuścił ze względu, że w Polsce niepopularne auto. O 3letnim A3 lepiej zapomnij do 40tyś zł (jedynie takie [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]).
Wg mnie:
1. Grande Punto
2. Corsa
3. Fabia/Clio
rządzić na drodze niekoniecznie znaczy być na niej najszybszym...
lukiwch
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 330
Miejscowość: Wałbrzych

27 Lut 2008, 22:13

wow! Audi naprawdę super :D ale mi teraz smaka narobiliście na te Audi A3 :) Ale znalazłem tez fajne Grande [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

dzieki za pomoc!
roverek
Nowicjusz
 
Posty: 34
Miejscowość: Wro

01 Mar 2008, 19:48

sama szukam w podobnej cenie. Swift za te pieniądze to tylko używany...
Kasia
kasia29
Nowicjusz
 
Posty: 13
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    "Najlepsze samochody 2013 roku" i trzy zwycięstwa dla BMW
    Nowe BMW serii 3 jest sprzedawane dopiero od lutego 2012 roku, jednak już teraz przejęło prowadzenie w klasie średniej premium. BMW serii 5 już po raz trzeci z rzędu znalazło się na pierwszym miejscu w klasie wyższej średniej. ...
    Produkcja Opla Cascady w Gliwicach od 2013 roku
    To był wielki dzień dla gliwickiej fabryki Opla. Kiedy pierwszy egzemplarz modelu Cascada, eleganckiego, średniej wielkości kabrioletu Opla, zjechał z taśmy montażowej. Numerem jeden był Opel Cascada w kolorze białym "Seashell", ...

10 Sty 2010, 18:23

jeżeli brałbym pod uwagę wygląd, przyneleżnośc do marki to z pewnością sięgnołbym po YARka ;]
previa
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Pomorze

10 Sty 2010, 20:02

Wszyscy bardzo się cieszymy, że zarejestrowałeś się nie forum ale nie odkopuj więcej trupów OK?
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013