Audi A3 3,2 V6 czy nadaje się dla kobiety?

07 Maj 2007, 07:29

Znajoma poprosiła mnie o pomoc w kwesti kupienia samochodu upatrzyła sobie kilka modeli i zdacydowala sie na audi A3 .oglądnolem z nia kilak i wszystkie w strasznym stanie tylko jedno wygląda ze zdjęć fajnie
, wyposażenie i wszystko tylko jest jeden szkopuł ogromny silnik do tak malego auta 3,2 V6 i 270 KM I tutaj mi nasuwaja sie wątpliwości czy to jest wogóle auto bezpieczne gadalem z różnymi specjalistami i mówią że samochód ten z silnikiem tym moze poprostu zacząć ,, fruwać". W kręgu znajomych mialem kilku ktorzy mieli np. Ibize lub audi A4 i sprzedawali z powodu tego że cięzko bylo jeopanoewać. nieweim ja tutaj nie mam żadnych pomysłów autko bardzo fajne i dobrze wyposażone.

[link do aukcja.onet.pl wygasł]
Łukasz789
Aktywny
 
Posty: 460
Miejscowość: Kraków

07 Maj 2007, 11:15

jeżeli nie będzie depytała ostro nie będzie startowała z deski to czemu nie.
ZZZ-zakuć ,zaturbić, zapi***alać
misiekemeryt160
Początkujący
 
Posty: 162
Miejscowość: DZIAŁDOWO

07 Maj 2007, 12:33

Audi A3 z tą jednostką napędową jest bardzo przyjemnym w użytkowaniu autem głównie ze względu na wysoką elastyczność silnika.

Poza tym, prawda jest taka, że w czasie jazdy nic nie zastąpi rozsądku kierowcy wobec czego, należało by zadać pytanie czy Twoja znajoma będzie w stanie powstrzymać się od wykorzystywania pełnych możliwości jakie niesie ze sobą to auto, bez narażania się na niebezpieczeństwo.

Jeśli do tej pory nie miała kłopotów z opanowaniem zasad jazdy, to nie widzę powodu dla którego opisywane auto miało by się nie sprawdzić w jej przypadku.

Pozdrawiam :)
Serdecznie pozdrawiam
Łukasz /SpeedR/ Bielakowski
SpeedR
Nowicjusz
 
Posty: 44
Miejscowość: Warszawa

13 Maj 2007, 16:59

Pozwólcię, że zacytuję jednego z użytkowników tegoż forum. Mam nadzieję, że się nie obrazi:

,,Nie ważne w co masz wyposażone auto(jaki silnik i ile elektroniki) ważny jest łącznik między fotelem,a kierownicą i pedałami."

Troszku to upiększyłem w moje słowa, ale sens jest ten sam.
lasty
Początkujący
 
Posty: 204
Miejscowość: z laptopka :D