Audi A4 b5 charakterystyka zawieszenia

21 Lip 2010, 22:16

Witam! Mam pytanie do użytkowników Audi A4 B5 a mianowicie chodzi mi o charakterystykę zawieszenia. Moje auto czasami dziwnie reaguje na nierówności a mianowicie lekko kołysze się poprzecznie, zaznaczam, że nie wzdłużnie tylko poprzecznie. Na jakiejś nierówności tył czasami dziwnie podskoczy. A tak poza tym to te auto dość pewnie się prowadzi ale niestety tylko po równej nawierzchni, gdy tylko pojawia się mała nierówność to auto reaguje strasznie nerwowo a szczególnie przy nierównościach poprzecznych. Dodam, że zawieszenie mam ok, wymienione amortyzatory, wahacze, etc. Ostatnio jechałem Fordem Mondeo mkIII i powiem, że rewelacja, w ogóle nie ma porównania do Audi. Pomimo, że jest tez dość twardy to nic nie buja, nic nie podskakuje. Czy ja mam jakąś wadę ukrytą czy te zawieszenie ma taką charakterystykę?

[ Dodano: 22 Lipiec 2010, 23:28 ]
Nikt nie jeździł Audi A4 B5? :shock: Hmmm... no tak w sumie to bardzo rzadkie i nietypowe auto na naszych drogach :???: ...pozdrawiam
mistrz27
Początkujący
 
Posty: 146

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...