GRANDE PUNTO Pęknięta belka przedniego zawieszenia

11 Lut 2008, 16:39

Witam. byłem dziś na ostatnim GWARANCYJNYM przeglądzie mojego FIATA i stweirdzono że jest wszystko wporządku po za jednym aspektem - JEST PĘKNIĘTA BELKA PRZEDNIEGO ZAWIESZENIA. Nie wiem teraz co z tym faktem w servisie chcą to zespawac ale skoro jet to wada materiału (bo nie widać uszkodzeń mechanicznych jak stwierdzili) to może ta belka dalej pękać np obok spawu no i podczas sprzedaży ten samochód uż tez traci z tym faktem na wartości
MOŻECIE DORADZIĆ CO ZROBIĆ z GÓRY DZIĘKI
dario.t1
Nowicjusz
 
Posty: 5
  • 11 Lut 2008, 16:59

    Jeśli auto jest na gwarancji wady ukryte i nie powstałe z twojej winy powinny być usunięte, części wymienione nieodpłatnie przez serwis. No ale wiadomo czasami trzeba użyć naprawdę mocnych argumentów, zwłaszcza w przypadku Fiata
    Badbit
    Początkujący
     
    Posty: 114

    11 Lut 2008, 18:05

    Ale to jest część nie wymienna bo to jest trwale związane z ramą samochodu :(
    dario.t1
    Nowicjusz
     
    Posty: 5

    11 Lut 2008, 19:30

    skoro niewymienna to niech dadzą nowe auto
    gwarancja to gwarancja , i nie ma że boli..........
    74
    Początkujący
     
    Posty: 114

    11 Lut 2008, 22:25

    Proponuje powyższą usterke zgłosić w centralnym serwisie w wa-wie . Telefonicznie . Znajdziesz numer telefonu w necie . Nie gadaj na ten temat z miejscowym serwisem , bo nic poza spawaniem nie uzyskasz . Jak zadzwonisz przedstaw sprawe jasno i rzeczowo , być może uzyskasz zadawalające dla Ciebie rozwiązanie tego problemu . Dlaczego o tym pisze ? bo w Fiacie mojego znajomego był wyciek płynu chłodniczego w okolicach pompy wody . Po dokładnych oględzinach okazało się że w bloku silnika jest maleńka dziurka . Miejscowe serwisy zaproponowały albo klejenie , albo spawanie . Nikt nie chciał rozmawiać na temat wymiany bloku . Dopiero zgłoszenie tego faktu w serwisie centralnym przyniosło oczekiwany rezultat - wymiana silnika . Zadzwoń !
    bonifacy
    Stały forumowicz
     
    Posty: 4751
    Zdjęcia: 0
    Prawo jazdy: 01 01 1981
    Auto: Fabia II , Fabia II
    Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Kombi
    Skrzynia biegów: Manualna

    12 Lut 2008, 11:18

    hmm próbuje znaleśc ten numer do warszawy ale tylko co znalazłem to do CENTRUN SPRZEDAŻY FIATA w BIELSKO-BIAŁEJ
    dario.t1
    Nowicjusz
     
    Posty: 5
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Świecąca podsufitka
      Toyota Boshoku Corp. stworzyła świecącą tkaninę do wykończenia wnętrza samochodów. Materiał jest utkany z optycznego włókna, które emituje światło w dowolnym wybranym kolorze. Technologia LED Źródłem ...

    12 Lut 2008, 12:39

    Wiesz , ta opisana przezemnie sytuacja miała miejsce równo rok temu i jestem przekonany że było dzwonione do warszawy . Być może za ten czas zaszły jakieś zmiany . Dzwoń w takim razie do Bielska , do biura obsługi klienta , czy coś takiego ,
    bonifacy
    Stały forumowicz
     
    Posty: 4751
    Zdjęcia: 0
    Prawo jazdy: 01 01 1981
    Auto: Fabia II , Fabia II
    Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Kombi
    Skrzynia biegów: Manualna