Audi A4 B6 - 1.9TDI 130KM Quattro - Automat (sedan)

24 Kwi 2015, 16:11

Nerwica napisał(a):No błagam, jak będę już miał tą A4 B6 i kaskę odłożoną to bankowo tuning na przód idzie z B7.
To nie tuning tylko wiocha. Nie stać Cię na B7 to nie kombinuj.
mike1735 napisał(a):nawet w seryjnym b7 wyglądasz jak d...l bo to nic innego jak b6 z innym frontem
To jest b6 w innej budzie ale wiem o co Ci chodziło :mrgreen:
Exeo jest mniej spotykane ale ponoć plastiki we wnętrzu wołają o pomstę do nieba. :mrgreen:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

24 Kwi 2015, 16:42

To auto prawie w każdym calu jest gorsze od E46.

Jak już to bierz 1.8t, ale to też nie pojedzie 230 km/h, bo coś tam o jakichś blokadach wspominałeś... no ale przynajmniej nie sypie się, pali rozsądnie i można pomodzić. LPG jak najbardziej ok do tego silnika.

Na pewno nie spoglądaj nawet na wszelkie V6 kiblowate, niejadące paliwożerne muły z rozrządem na pasku, do którego wymiany pół auta trzeba rozebrać.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

24 Kwi 2015, 16:54

Też polecałbym 1.8T, ale jak wpisałem na moto.allegro to wyskakują mi tylko multitroniki z tym silnikiem i przednim napędem. Nie było 1.8T + Quattro + Tiptronic?
Ossy
Forumowicz VIP
 
Posty: 7023
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 07 01 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002

24 Kwi 2015, 17:00

B6 z przodem od B7 - co za lepianka :lol: Druga sprawa, że potem sprzedasz to za 30% ceny, bo nikt nie zechce
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

24 Kwi 2015, 17:07

No nie!
Ja tu się już nastawiam na:
Audi A4 B6 Quattro z automatyczną skrzynią i silnikiem 2.4 V6 (170KM)

Czyli jakiego silnika szukać:
- krótkie odcinki do marketu, do kumpla, na siłkę
- lansik wieczorny po mieście
- raz na tydzień wycieczka gdzieś nad jeziorko no powiedzmy 50km
- ma w miarę szybko ruszać ze skrzyżowania nie jak jakiś muł
- musi pewnie wyprzedzać, a nie zbierać się godzinę ;)

Tak, żebym za często nie musiał go tankować i żebym nie myślał ciągle o wizycie u mechanika.
Chcę raz wpakować w niego kasę na jakieś tam rozrządy czy coś i na dłuższy czas żebym miał z tym spokój.

Obojętne mi czy diesel czy benzyna czy LPG. Ważne żeby spełniał moje oczekiwania.
Ostatnio edytowany przez Nerwica, 24 Kwi 2015, 17:10, edytowano w sumie 1 raz
Nerwica
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 13
Auto: Nie mam

24 Kwi 2015, 17:09

Lansik wieczorny to nie w Audi kolego :ok:
Ogólnie do Twoich wymagań to 1.8T z LPG jak już wyżej radzili...
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

24 Kwi 2015, 17:13

Serio?
Nie Audi?
Czemu?
Chętnie się dowiem dlaczego wieczorny lansik nie może być w pięknym umytym czarnym Audi B6 z przyciemnionymi szybkami. ;)

Ah teraz zobaczyłem Twój podpis.

Wiesz osobiście wolę jeździć Audi niż Fordem :)
Nerwica
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 13
Auto: Nie mam

24 Kwi 2015, 17:28

Nerwica napisał(a):Czyli jakiego silnika szukać:
- krótkie odcinki do marketu, do kumpla, na siłkę
- lansik wieczorny po mieście
- raz na tydzień wycieczka gdzieś nad jeziorko no powiedzmy 50km
- ma w miarę szybko ruszać ze skrzyżowania nie jak jakiś muł
- musi pewnie wyprzedzać, a nie zbierać się godzinę ;)

potwierdzenie tezy, że pewni ludzie z BMW przesiedli się do Audi :mrgreen:

Nerwica napisał(a):Tak, żebym za często nie musiał go tankować i żebym nie myślał ciągle o wizycie u mechanika.

to nie Audi
Kup sobie Lexusa IS, który zjada Twojego Passata z lepszymi plastikami na śniadanie ;)

coś mi się wydaje, że robisz sobie jaja...
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

24 Kwi 2015, 18:14

Ja napisałem gdzieś że Mondeo to lans? :mrgreen: Audi i Ford to auta dla ludu więc tu lansu nie uświadczysz... :ok:

Nerwica napisał(a):Chętnie się dowiem dlaczego wieczorny lansik nie może być w pięknym umytym czarnym Audi B6 z przyciemnionymi szybkami.

Koniecznie kup diesla. Czarnego Audi z czarnymi szybami w nocy nikt nie zobaczy, to niech chociaż usłyszy jak sie lansujesz :mrgreen:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

24 Kwi 2015, 18:16

Lans Passatem z przymulonym V6 pod maską. Skąd Ty jesteś chłopie? Bo w moim mieście 50 tysięcy to nie przejdzie.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

24 Kwi 2015, 18:21

Nerwica napisał(a):No błagam, jak będę już miał tą A4 B6 i kaskę odłożoną to bankowo tuning na przód idzie z B7

Nerwica napisał(a):Chętnie się dowiem dlaczego wieczorny lansik nie może być w pięknym umytym czarnym Audi B6 z przyciemnionymi szybkami

Pomocy :lol: :lol: :lol:
Potrzebujesz jakiejś informacji o Peugeocie 307 lub mondeo mk4? Napisz na priv a postaram się pomóc :)
tomek70
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1023
Miejscowość: Łódź
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Ford Mondeo mk4
Silnik: 2.3 161
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008

24 Kwi 2015, 18:44

Autorze skoro uparłeś się na Ałdi to sobie je kup i rób z siebie pajaca myśląc, że się lansujesz. To jest bardzo popularne wśród takich osób.
Nie przekonamy Cię w żaden sposób i nie pomożemy skoro przychodzą Ci tak głupie pomysły jak przerabianie przodu aby był szpan...
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

24 Kwi 2015, 19:38

Nie jeździjcie już tak po chłopaku bo się załamie :roll:
Generalnie w Audi można się polansować z fasonem ale to bardziej chyba w jakimś a8 d3 W12 :wink:
Poza tym lans to pojęcie względne :D jeśli mamy na myśli gościa jadącego przez miasto 30 km/h z odsuniętymi wszystkimi szybami i nap....ym na full muzyką "klubową", w pozycji półleżącej obowiązkowo z koleżkami to w sumie takie b6 będzie ok, acz wkurza mnie trochę takie ocenianie ludzi po samochodzie :) każdy jeździ tym, co mu się podoba
Jeśli natomiast w kategorii lansu rozpatrujemy fajnie utrzymane, zadbane auto z jakimiś gustownymi dodatkami, przemieszczające się z godnością oraz ludzi w środku zachowujących się zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami moralnymi oraz z poszanowaniem prawa oraz innych uczestników ruchu - czemu do cholery nie? :D raz się jest młodym
W Lanosie czy innej Felicji ten mityczny "lans" wygladałby raczej zabawnie ale w b6 jeszcze tragedii nie ma :mrgreen:
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14079
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

25 Kwi 2015, 06:24

Koniu napisał(a):Audi i Ford to auta dla ludu


Znowu będzie, że Ci dogryzam, ale...porównaj sobie cenniki ze strony Audi i Forda i jeszcze raz zastanów się nad tym, co napisałeś...

mike1735 napisał(a):Poza tym lans to pojęcie względne


mike1735, myślę, że nie ma się nad czym rozwodzić i bronić autora, prawda jest taka, że idea pn. "chcę sobie kupić auto do lansu" zasługuje wyłącznie na politowanie.

artur73 wrzucał niedawno ciekawą ofertę auta idealnie nadającego się do powolnego objazdu miasta, niestety zostało już sprzedane :(
[link do oferty na Olx wygasł]
łysy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2759
Zdjęcia: 2
Prawo jazdy: 12 09 2001
Auto: VW Golf VII
Silnik: 1.4 TSI 150KM
Paliwo: Benzyna

25 Kwi 2015, 06:53

łysy30 napisał(a):Znowu będzie, że Ci dogryzam, ale...porównaj sobie cenniki ze strony Audi i Forda i jeszcze raz zastanów się nad tym, co napisałeś...
Co mnie obchodzą cenniki. Wystarczy spojrzeć od strony technicznej.. Audi = VW. :ok:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra