Audi A4 B7 2005r 2,0TDI VIN Historia pojazdu

Audi A4 B7 2005r 2,0TDI VIN Historia pojazdu

11 Lut 2010, 10:45

:|Witam! Jak sprawdzić historie samochodu? (Oczywiście poza serwisem) samochód już kupiłem, auto jest z Belgii. W książce serwisowej jest pierwszy przegląd i pusto, wiem że auto jeździło w firmie, lecz nie wiem jakiej. Może ktoś pomoże, chciałbym się dowiedzieć kiedy był olej czy rozrząd wymieniany, jakim olejem był silnik zalewany, czy uczestniczył w jakiejś stłuczce, czy wypadku itd. Jeżeli ktoś może pomóc podaję VIN WAUZZZ8E36A076832 Jeżeli będzie trzeba zapłacę, za pełną historie (o ile była w ogóle gdzieś zapisana:) Z góry dzięki!
naanek
Nowicjusz

Miejscowość: Zakrzów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rajdowe Mitsubishi L200 Rajdowe Mitsubishi L200
    Pojazd za kierownicą którego ściga się w tym roku załoga Adam Małysz/Rafał Marton został przygotowany przez zespół fabryczny Mitsubishi Ralliart w klasie T1.1 - samochody prototypowe napędzane silnikiem benzynowym. ...
    Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design
    Nowa Mazda6 została uhonorowana tegoroczną nagrodą "Red Dot", która jest wyrazem międzynarodowego uznania dla jej wyjątkowej stylizacji. Jest to kolejny sukces tego modelu oraz rewolucyjnego motywu projektowego "KODO: ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Grand Turismo Polonia 2008
      Autotraper Moab Challenge, 2
      Stare samochody do remontu, 2
      Peugeot cabrio