Audi a5, Bmw 3 lub 6 czy może Mercedes E-coupe..

26 Mar 2011, 13:58

Waszym zdaniem, rozumiem że nie wszyscy mieli do czynienia z takimi autami ale chociaż z wyglądu jak myślicie.
Samochód planuje kupić dopiero w przyszłym roku ale już powoli sie zastanawiam nad wyborem. Auto raczej będę sprowadzał także silnik do 2l - nie chce płacić 19% haraczu tym złodziejom.

[ Dodano: 27 Marzec 2011, 22:30 ]
no poradźcie coś. tylko o wygląd chodzi:)
Pawelcode
Początkujący
 
Posty: 103
Miejscowość: Warszawa

28 Mar 2011, 22:04

bmw
pperzok
Nowicjusz
 
Posty: 28
Miejscowość: Opolskie

28 Mar 2011, 22:06

yyy akurat najmniej o niej myślałem. ta 6 to oczywiście krajowa bo tam mniej niż 3l nie ma
Pawelcode
Początkujący
 
Posty: 103
Miejscowość: Warszawa

28 Mar 2011, 22:21

Na pewno omijałbym BMW, z tych trzech wybrałbym A5. Zdecydowanie. Znając jednak moje preferencje motoryzacyjne, które kłaniają się tylko japońskim autom, wybrałbym:
1. [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - Accord Coupe
2. [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - RX-8
pawelMX6
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 375
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Gdynia
Auto: Nie mam

28 Mar 2011, 22:35

auta fajne szczególnie ta mazda wymiata- 1,3 i 230km ale tak jak ty lubisz japońskie tak ja lubie niemieckie..
Pawelcode
Początkujący
 
Posty: 103
Miejscowość: Warszawa

29 Mar 2011, 09:42

W takim razie kupiłbym A5 - wygląd ma naprawdę genialny ;)
pawelMX6
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 375
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Gdynia
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW Concept serii 6 Coupé 2010
    BMW Concept serii 6 Coupé to sportowy samochód dla koneserów piękna, którzy cenią luksus i przełomowe technologie. Koncept symbolizuje pasję zespołu projektantów BMW, znajdującą odzwierciedlenie ...

29 Mar 2011, 10:14

no właśnie to bardzo rozsądny wybór bo produkują od 2007 także cena mocno zbita i już tak tracić nie będzie, ale ten mercedes.. biały z czarnym dachem w AMG bajka:)
Pawelcode
Początkujący
 
Posty: 103
Miejscowość: Warszawa

29 Mar 2011, 12:47

A ja bym polował na BMW 6 , jest najładniejsze i największe .
Kris
kris11kris12
Początkujący
 
Posty: 212
Miejscowość: Słupsk
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Opel Astra 2.0Di
Silnik: 2.0Di 82km
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

29 Mar 2011, 13:23

Wszyscy najładniejsza...a nie myślicie, że to rzecz gustu? Jak dla mnie Mercedes jak wczoraj zobaczyłem piewrszy raz coś takiego na żywo to mało się nie zesikałem :P Jak dla mnie piękne autko. W sumie to sam wybieraj. Albo trzeba zrobić ankietę. Awaryjność w tych autkach jest porównywalna a jak się popsuje to koszty identyczne :P
bartek4334
Początkujący
 
Posty: 84
Miejscowość: KMP

29 Mar 2011, 22:48

Dokładnie ;) Dla mnie dla przykładu "szóstka" wygląda paskudnie ;) Jedynie M6 jest znośne.
pawelMX6
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 375
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Gdynia
Auto: Nie mam

30 Mar 2011, 09:18

Z tych co wymieniłeś to najlepsze jest zdecydowanie BMW serii 6 - jeśli cię stać to naprawdę warto.

A5 to po prostu A4 coupe, nic szokującego, już lepiej w BMW serii 3 coupe - lepiej jeździ, ma lepsze silniki.

Mercedes klasy E jest stosunkowo krótko na rynku, cieżko powiedzieć jak wygląda sprawa z jego (bez)awaryjnością.

BMW serii 6 ma kilka bajerków których nie uświadczysz w pozostałych - np. karoseria jest odkształcalna i auto przy uderzeniu z prędkością mniejszą niż 15km/h w ścianę teoretycznie nie powinno zostać w ogóle uszkodzone (tak przynajmniej twierdzi producent, nie wiem czy ktoś sprawdzał w rzeczywistości :] ). Jeśli to prawda, uważam że to całkiem przydatna właściwość podczas np. parkowania :)
ACSznycel
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 848
Zdjęcia: 12
Miejscowość: z nienacka

30 Mar 2011, 09:36

ACSznycel napisał(a):Z tych co wymieniłeś to najlepsze jest zdecydowanie BMW serii 6 - jeśli cię stać to naprawdę warto.

Zapomniałeś dodać i na paliwo po POnad 5zł,te auta nie należą do ekonomicznych,chyba że kolega będzie "niedzielnym kierowcą" to rozumiem.
Konsar008
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 95
Miejscowość: Północ

30 Mar 2011, 14:45

Nie wiem jaki kolega ma budżet , ale za ok 180tys. może kupić BMW 635d 286km , osiągi zadawalające i spalanie też nie jest wysokie .
Kris
kris11kris12
Początkujący
 
Posty: 212
Miejscowość: Słupsk
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Opel Astra 2.0Di
Silnik: 2.0Di 82km
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

30 Mar 2011, 18:48

Budżet to zależy od auta, jak coś fajnego to mogę więcej dorzucić. ale nie myślcie że jakiś bogol wielki ze mnie:) jak już pisałem auto za rok kupuje także troche jeszcze spadną, nastawiam sie tak ok 100tys z groszami
No właśnie z tą 6 jest problem bo diesel późno wyszedł i drogi strasznie.
to będzie mój jedyny samochód i będę go używał na co dzień także spalanie w granicach 15l troche by mnie bolało he
Pawelcode
Początkujący
 
Posty: 103
Miejscowość: Warszawa