Audi a6, mercedes e-klasa, bmw e46, vw passat albo golf

audi a6, mercedes e-klasa, bmw e46, vw passat albo golf

27 Cze 2008, 15:15

witam:)zastanawiam sie nad kupnem auta do 22 tys zl. w gre wchodza wyzej wymienione auta, jednak niewiem ktore z nich bedzie najwdzieczniejsze. Myslalem na mocnym dieslem bo lubie czuc troszke mocy pod pedalem ale doszly mnie sluchy ze: w audi silnik 2,5 lubi sie psuc i rozrząd jest strasznie drogi, bmw e46 320 nie znam opini uzytkownikow a chcialbym poznac, vw passat 1,9 ponoc dobre ale zawieszenia padaja, golf z kolei ma lepsze zawieszenie bo stalowe a nie alumiowe jak passat a wiec jestem w kropce. najrozsadniej bylo by chyba kupic mercedesa 2.9 td albo 3.0 diesla?? ewentualnie bmw serii 5 model e-39 3.0d pomozcie mi w tym trudnym wyborze. najbardziej pasuje mi audi a6 ale czy warto??
nicolas87
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] C5 2,0HDi / Mondeo 2,0TDCi / Insignia 2,0CDTi / Laguna 2,0dCi [D] C5 2,0HDi / Mondeo 2,0TDCi / Insignia 2,0CDTi / Laguna 2,0dCi
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2008r. Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C5 II 2,0HDi - 140KM - Ford Mondeo mk4 ...
    Mitsubishi Concept G4 to nowy kompaktowy sedan Mitsubishi Concept G4 to nowy kompaktowy sedan
    Podczas trzydziestego czwartego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Bangkoku (trwającego od 25 marca do 7 kwietnia) Firma Mitsubishi Motors (Thailand) Co., Ltd. (MMTh) zaprezentuje koncepcyjny model MITSUBISHI Concept ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI