Audi A6 Zablokowane drzwi

[Audi A6] Zablokowane drzwi

22 Sty 2008, 18:48

Swego czasu sie bawiłem pilotem zdalnie otwierając i zamykajac szyby w Audi A6 2000 r. Następnie otworzyłem i zamknąlem tylne drzwi, jak sie niestety okazało ostatni raz. Nie jestem ich w stanie otworzyć w żaden sposób. Tapicerki z drzwi nie można jak ściągnąc a inaczej nie ma szans. Prosze o poradę co robić?
kamigo5224
Nowicjusz

Re: [Audi A6] Zablokowane drzwi

29 Mar 2010, 22:33

Tez mam ten sam problem z drzwiami, tylko ze mi raz na jakis czas sie otworzą, nie mam pojecia co moze byc przyczyną, narazie sa zablokowane ale jak sie otworza to sciagne tapicerke i wykręce zamek jak tylko bede cos wiecej wiedzial to postaram sie pomóc.
tomekd84
Nowicjusz

30 Mar 2010, 18:17

Tapicerke można zdjac ale jest z tym troche problemu.
Najprawdopodobniej nie zadzaiłała centralka , i nie otworzyła tylnich drzwi - podepnij pod komp. auto i będziesz wiedział co mu dolega ( nalezy sprawdzić moduł komfortu).
piotrpz87
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mazda 6
Silnik: 2,3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

13 Lis 2010, 20:23

Jak juz pisalem tez mialem z tym problem!
Tapicerke da sie ściągnąc,srubki odkrecasz cienkim srubokretem wygietym na kat prosty a potem ciagniesz na hama do góry tapicerke w moim przypadku lekko uszkodzona ale od wewnatrz.
Po sciagnieciu tapicerki zabrałem sie za zamek,lekko stukalem pukalem i drzwi sie otworzyly,nastepnie wykrecilem zamek i okazalo sie ze sprezyna byla zardzewiala i ciezko odbijal.
Przeczyscilem nasmarowalem smarem i bylo wszystko OK,ale po trzech tygodniach problem sie powtórzyl dalej zablokowane na amen,teraz jak bede robil to wymienie caly zamek i problem z glowy.
tomekd84
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak sobie radzić z wysokimi temperaturami w samochodzie? Jak sobie radzić z wysokimi temperaturami w samochodzie?
    Wysokie temperatury potrafią sprawić, że kierowcy są bardziej podenerwowani, szybciej się męczą, tracą koncentrację, a ich czas reakcji wydłuża się nawet o 22%. Według raportu Policji w zeszłym roku najwięcej wypadków ...
    Kable wysokiego napięcia NGK vs. MOPAR do Chrysler Grand Voyager 3.3 Kable wysokiego napięcia NGK vs. MOPAR do Chrysler Grand Voyager 3.3
    Porównanie kabli wysokiego napięcia i problem z jednym z nich do silnika 3.3 montowanego głównie w samochodach Chrysler Grand Voyager. Jeden kabel WN od świec podczas zdejmowania ze świecy zszedł i na świecy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Autosacrum 2009
      GTP Light
      Jaguar