Autko do 35-40 tysięcy

20 Lut 2017, 00:19

Witam, jestem na forum nowy, ale nie oznacza to, że nie czytałem tego co ogólnie dostępne. Do rzeczy - chciałbym nabyć nowy(dla mnie) samochód. Nie chciałbym się kierować jedynie kolorem, dlatego tutaj jestem.
Z zakresu technicznego, to co mnie interesuje. Samochód najlepiej w benzynie, jeżeli spalanie byłoby duże (w grę wchodzi dołożenie instalacji gazowej, o ile będzie taka możliwość). Moc samochodu - nie musi być bardzo duża, aczkolwiek nie chcę problemów podczas wyprzedzania, wręcz preferowałbym zrywne autko, minimum te 150-180 kucyków. Jeżeli chodzi o spalanie to nie chciałbym czegoś z rzędu 14-15l w benzynie. Skrzynia - celowałbym tutaj manualną, choć ostatecznie mogę rozważyć automat. Nadwozie - preferowałbym sedan/coupe ewentualnie jakiś suv. Auto nie służyłoby do wożenia 5osobowej rodziny, więc kombi raczej odpada. Samochód musi mieć to coś w sobie, jestem niezdecydowany pod tym względem, dlatego proszę Was o pomoc. Samochody, które rozważałem, toyota rav4 3 generacja, bmw seria 3, audi tt 2007+(odpada, celuję raczej w trochę większy samochód, czasami jednak te 4 osoby przejadą, choć design tego auta jest mocno na + ). W grę również mogą wchodzić takie samochody jak mercedes, jeżeli macie coś dobrego do polecenia.
kubala93
Nowicjusz
 
Posty: 12
Auto: Opel Astra H III
Silnik: 1.9 cdti 150km
Paliwo: Diesel

20 Lut 2017, 00:48

Audi tt 8j raczej nie w tym budzecie.
Ode mnie lexus is 250 ew jeśli chodzi o mercedesa do C w204 chyba bedzie troche brakowac wiec moze clk w 209 lecz uwaga na ruda
CASh
Nowicjusz
 
Posty: 17
Auto: Audi TT
Silnik: 1.8 T 180
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

21 Lut 2017, 12:11

CLK W209 podoba mi się, a czy w podanym pułapie cenowym łapie się CW204? ewentualnie trochę dołożę Czy ktoś jeszcze powie mi coś o mercedesach w klasie C?
kubala93
Nowicjusz
 
Posty: 12
Auto: Opel Astra H III
Silnik: 1.9 cdti 150km
Paliwo: Diesel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus GX 460 - bezpieczny i bardziej terenowy
    To już koniec plotek. Lexus zaprezentował właśnie odświeżony model GX 460. Zmiany nie są rewolucyjne, ale wyraźnie widoczne - samochód otrzymał nową stylistykę przodu, systemy bezpieczeństwa czynnego Lexus Safety System ...