Autko do 5-6 tys.

27 Lis 2017, 21:15

Zrobiłem jakieś 2 zdjęcia na szybko.
Auto ma wszystko czego chciałem. ABS, El szyby, lusterka, klima, alarm 165tys nakładem, krajowy ja jestem 3 właściciel. Dzisiaj powymirnialem filtry, olej, zaciski zregeberowalem z przodu bo jeden trzymał, wycieraczki nowe, żarówki, płyn hamulcowy, korek od spustu oleju bo masakra z tym starym. Nie było czym i jak odkręcić i zakupiłem nowy na klucz płaski i na ten kwadrat. Do roboty jest przegub lewy bo strzela i osłona uszkodzona, któryś czujnik ABS bo raz świeci raz nie i zamek bagażnika bo dzisiaj zobaczyłem że cały czas otwarty jest :D dzisiaj dostała popierdolka nowe tablicy naklejkę. Na razie śmiga fajnie. Wlalem jej dzisiaj full Bąk benzyny i środek na przeczyszczenie wtryskowe tak zapobiega wczoraj. Doprowadzić do ładu i będzie ok :wink: wiadomo, idealna nie jest ani idealnie nie wygląda. Ale to ma mnie wozić do pracy i z powrotem :)
Sobolxx
Początkujący
 
Posty: 79
Miejscowość: Knurów
Prawo jazdy: 21 09 2009
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Renault Megane
Silnik: 1.4 Tce 130Km
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW X4 M40d - dynamiczne proporcje i atletyczne kształty
    Nowe BMW X4 demonstruje swój indywidualny charakter poprzez istotnie zwiększoną dynamikę jazdy, oryginalny, sportowy wygląd zewnętrzny, jeszcze bardziej szlachetne wnętrze premium oraz nowoczesne systemy wspomagające ...
    Spadek zarejestrowanych samochodów. Prognoza 2021
    Grudzień 2019 - 555 598 zarejestrowanych samochodów. Prognoza 2020 - delikatny spadek liczby zarejestrowanych pojazdów o DMC do 3,5t po rekordowych wynikach z 2019 roku. Marzec - zamknięcie gospodarki i globalna ...