Auto 7-9 tyś.

Re: auto 7-9 tyś.

06 Gru 2014, 14:42

Dość ładnie utrzymana,ja bym obejrzał. Z tyłu to jakaś plama która powinna zejść podczas mycia.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

08 Gru 2014, 15:50

Kupiłem tego civica :)
Sprawdzałem jeszcze ta toyotę, ale zadecydowalo 5drzwi i wygląd hondy. Do zrobienia jak na razie jedynie wahacze (lewy jest trzaśnięty), No i muszę kupić opony zimówki, bo koleś jeździł na wielosezonowych, A to tak na prawdę ani na zimę, ani na lato.
Mam nadzieję, że nie będzie z nią problemów.
Dziękuję serdecznie za wszelkie porady. Do zobaczenia przy okazji nowego zakupu! :ok:
Szerokości i przyczepności :ok:
Ant3k
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 07 2012
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: vw polo

08 Gru 2014, 20:30

Wrzuć jakieś zdjęcia no i szerokości :ok:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW M6 Gran Coupe - wysokie osiągi i luksus BMW M6 Gran Coupe - wysokie osiągi i luksus
    Trzeci wariant nadwoziowy rasowego samochodu sportowego BMW M6 zostanie zaprezentowany światu jako BMW M6 Gran Coupe, dołączając do znanych już modeli Coupe i Convertible. Nowy członek rodziny M6 nie wyrzekł się ani wyjątkowego ...
    W trudnych warunkach liczą się ułamki sekund W trudnych warunkach liczą się ułamki sekund
    Zima trzyma, a drogowcy nie zawsze nadążają z odśnieżaniem. Samochody z napędem na dwie osie są wtedy bardzo przydatne, choć napęd na cztery koła wynaleziono z myślą o pojazdach wojskowych, by umożliwić im poruszanie się ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI