Auto dla rodziny 2+2

Auto dla rodziny 2+2

01 Wrz 2019, 16:22

Witam serdecznie wszystkich. Poszukuję auta rodzinnego, wiadomo dwójka dzieci więc w grę wchodzi kombi albo van. Niestety budżet jaki posiadam jest skromny bo zaledwie 6 tysięcy na samo auto. Marka auta nie ma dla mnie znaczenia ważne żeby bylo w benzynie do pojemności 2.0 a z wyposażenia jedynie interesuję mnie klimatyzacja. Jeśli moglibyście odrazu podesłać ogłoszenia wartę uwagi mieszkam w trójmieście więc interesuję mnie tak naprawdę obszar całego pomorskiego. Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)
Trebor
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najważniejsze modele pierwszego półwiecza istnienia Toyoty Najważniejsze modele pierwszego półwiecza istnienia Toyoty
    Toyota to największy japoński producent samochodów, który najpierw zdominował rodzimy rynek, a następnie wybił się na pozycję światowego lidera, prześcigając starych gigantów, takich jak General Motors. ...
    Nie holuj bez sensu.... Kiedy warto wezwać pomoc drogową? Nie holuj bez sensu.... Kiedy warto wezwać pomoc drogową?
    Kiedy znajomy (albo nieznajomy) prosi o zaholowanie go do warsztatu, nie zawsze wiadomo jak się zabrać do roboty. Bierzemy kawał liny, zaczepiamy o coś i… nasza pomoc zamienia się w "niedźwiedzią przysługę" jeżeli ...

•