Auto do 20 000

Auto do 20 000

05 Maj 2011, 01:00

Witam wszystkich serdecznie, wraz z zona szukamy auta do 20 000.
Przeszukalem juz wiele stron , czytalem wiele opini ale postanowilem sie dopytac.
Potrzebujemy samochod z duzym bagaznikiem poniewaz w marcu urodzila nam sie coreczka.

Zastanawiamy sie nad Fordem Focusem od 2002 do 2004 Hatch back w dieslu, Volvo v40 diesel .

Zalezy nam na tym zeby samochod byl ekonomiczny , bedzie jezdzone po miescie i czasem w trase, zalezy nam rowniez zeby serwis, czesci nie byly drogie.
Kolejna rzecza to awaryjnosc.

Prosimy o pomoc

Pozdrawiam

oto pare ogloszen ktore zapisalem

[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]

[ Dodano: 5 Maj 2011, 03:59 ]
[link wygasł]

ten mi sie podoba. ale moze cos ciekawszego do 20 tys znajde,

oraz czytalem na forum ze nie warto kupowac sprowadzanych aut , prawda to ?
dd
pwo
Nowicjusz

Miejscowość: wwa

Re: Auto do 20 000

05 Maj 2011, 08:10

pwo napisał(a):oraz czytalem na forum ze nie warto kupowac sprowadzanych aut , prawda to ?

Czy ja wiem, mój ojciec sprowadził sobie kiedyś nissana z Holnadii i śmigał bez większych usterek. Wymieniał klocki, olej, filtry itp.

A nie chciałbyś w sekwencji? I tak w ogóle to benzyna na mieście jest bardziej ekonomiczna, a na trase w sekwencji można przełączyć na gaz ;)
Lukasz90
Początkujący

Miejscowość: Żyrardów

05 Maj 2011, 09:42

Wszystko zależy od tego w jakim stanie będzie auto,czy opłaca się sprowadzać? Myślę ze w dalszym ciągu tak i jeszcze przez jakiś czas się to nie zmieni. Focus w dieslu to dobry wybór,znajdziecie nawet z rocznika 2004,wystarczy poszukać. Z dostępem do części także nie ma żadnego problemu.
Ostatnio edytowany przez Tlumiki, 06 Maj 2011, 01:11, edytowano w sumie 1 raz
Tlumiki
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

05 Maj 2011, 10:03

jak ktoś sobie sam sprowadzi auto i wie jeszcze jak je sprawdzić to OK ,inna sprawa że parę lat temu było zdecydowanie mniej oszukanych aut , jak chcesz porównać ceny aut np.w D ,to wejdź na stronę [link wygasł] i zobacz ile tam kosztuje takie auto (oczywiście nie każde jest tam dobre ) i porównaj ile na Allegro kosztuje jego odpowiednik ,ja bez patrzenia mogę powiedzieć że na Allegro będzie taniej niż w D ale będzie to "dobre" auto a nie dobre .Różnica istotna .
Sprawdzanie aut przed zakupem (Inspekcje) cały kraj, "LT" i "D". Pomoc w zakupie auta w: Polsce, Litwie, Niemczech.
czeslaw555
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1
Miejscowość: GKA- pomorskie
Prawo jazdy od: 08 08 1977
Przebieg/rok: 47tys. km
Auto: allure
Silnik: 2.0 HDi 163km.
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

05 Maj 2011, 11:52

To racja,we wcześniejszych latach było mniej oszustw,teraz możesz kupić albo stuknięte i nie będzie to do poznania na pierwszy rzut oka,albo zalane powodzią-czyli jeszcze gorzej. Samochód po prostu trzeba umieć kupować,obojętnie czy go sprowadzasz czy nie.
Bopss
Nowicjusz

Miejscowość: Suwałki

05 Maj 2011, 13:57

Tlumiki napisał(a):Focus w dieslu to dobry wybór,znajdziecie nawet z rocznika 2004,wystarczy poszukać. Z dostępem do części także nie ma żadnego problemu.

Ostatnio powiedział mi jakiś mechanik, że jeżeli chce się kupić diesel to tylko audi albo volkswagen. To pewnie bajka wyssana z palca?

Bopss napisał(a):To racja,we wcześniejszych latach było mniej oszustw,teraz możesz kupić albo stuknięte i nie będzie to do poznania na pierwszy rzut oka,albo zalane powodzią-czyli jeszcze gorzej. Samochód po prostu trzeba umieć kupować,obojętnie czy go sprowadzasz czy nie.

Tak to racja, a na pewno nie można się napalić i kupić coś co na pierwszy rzut oka nas zachwyci. To sprzedającemu zależy na tym, aby sprzedać samochód jak najszybciej, a kupujący nie powinien się śpieszyć.
Lukasz90
Początkujący

Miejscowość: Żyrardów
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dobry wzrok to podstawa naszego bezpieczeństwa na drodze! Dobry wzrok to podstawa naszego bezpieczeństwa na drodze!
    Dobry wzrok ma bardzo duże znaczenie dla bezpieczeństwa kierowcy. Ważne jest nie tylko to, gdzie patrzymy, ale także jak widzimy. Stąd niesłychanie istotne jest dbanie o nasze oczy. Parametry układu wzrokowego, istotne dla ...
    [D] Accord VI 2,0 / 406 2,0 / 75 2,0 / Passat B5 1,8T [D] Accord VI 2,0 / 406 2,0 / 75 2,0 / Passat B5 1,8T
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu D - silnik benzynowy do 2l - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2000r. Wytypowane modele do zestawienia: - Honda Accord VI 2,0 - 147KM - Peugeot 406 2,0 - 136KM ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005