Auto do 20 tysięcy/5 tysięcy euro

13 Maj 2018, 11:22

Witam, na początku pragnę się przywitać. Otóż sprawa wygląda tak, mam 19 lat, prawo jazdy nieco ponad pół roku, aktualnie jeżdżę Peugeotem 407sw mamy, silnik 2.0 16v 140km. Szukam auta, które sprawdzi się zarówno na trasach Holandia-Polska i vice versa, jak i na krótkich dojazdach. Zależy mi na tym aby auto posiadało zapas mocy, silnik do 2.7 litra, minimum te 150 koni. Jestem typem człowieka, który dba o samochód.

No i tutaj zastanawiam się nad:
Skoda Superb I generacji, choć ciężko dostać przyznam
Skoda Octavia II
Audi A4 B7, też ciężko dostać, ale zdarzają się interesujące egzemplarze
BMW E46
Ford Focus Mk2
Saab 9-3 II

Fajnie gdyby auto byłoby wyposażone w automatyczną klimatyzację, fotele skórzane (warunek niekonieczny) i tym podobne bajery.
Silnik bez różnicy, diesela nie znam, ale mogę poznać, benzynka też wchodzi w grę.
Patryk019
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 04 11 2017
Auto: Nie mam

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kierowca i narciarz w jednym stali domu
    Zadając pytanie: Co łączy kierowcę i narciarza? Pewnie większość osób odpowiedziałaby, iż łączy ich samochód, którym narciarze najczęściej docierają pod stok narciarski. Jednak obie te grupy mają ze sobą ...
    BMW Z4: roadster przyszłości
    Nowe elementy zewnętrzne, staranne modyfikacje we wnętrzu, nowy pakiet wyposażenia i nowy podstawowy wariant silnikowy BMW Z4 powodują, że na salonie NAIAS 2013 w Detroit samochód będzie wyglądał jeszcze bardziej atrakcyjnie ...