Auto do 23 tys. - pomoc w wyborze

Auto do 23 tys. - pomoc w wyborze

22 Sty 2013, 13:08

Witam , szukałem tutaj tematów o podobnym tytule , jednak każdy co innego preferuje , więc postanowiłem założyć własny temat.

Postanowiłem zakupić samochód właśnie do 23 tysięcy. Najlepiej diesel , 2005+ rocznik , bez kosmicznego przebiegu.

Z tego co szukałem zainteresowały mnie głównie(chociaż również możecie mi doradzić coś innego):

-Audi A3
-Alfa Romeo GT
-Seat Ibiza IV

Dla mnie nie ma znaczenia , czy auto jest małe czy też nie , ponieważ jest tylko do mojego własnego użytku.Tutaj wybrałem modele 3 drzwiowe ,gdyż wydają mi się trochę tańsze. Zależy mi również na tym aby auto nie było zbytnio awaryjne i do tego ekonomiczne.

Chciałem się dowiedzieć co polecacie/odradzacie i dlaczego?

Proszę o pomoc w wyborze!
Mile widziane przykłady ofert.

Pozdrawiam serdecznie.
Wysok
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Auto do 23 tys. - pomoc w wyborze

22 Sty 2013, 13:27

Wejdz na dedykowane forum danej marki i poczytaj sobie. Ja polecam 1.8T benzynka + lpg.
Jak tanio i ekonomicznie bez szaleństw 1.9TDI.
noisy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 21
Miejscowość: Tomaszow
Prawo jazdy od: 27 02 2003
Auto: Honda
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna

Re: Auto do 23 tys. - pomoc w wyborze

22 Sty 2013, 13:50

Hmm o a3 powyżej 2005 roku za tę kwotę zapomnij (mówię o dobrej bez przebiegu 400000km i nie silniku 2.0TDI). Alfa fajna, silnik 1.9JTDm 150KM też dobry, jedynie co to zawieszenie lubi sprawiać problemy.

Od siebie mogę dodać to (raczej zdroworozsądkowo - dobry rok i dobry silnik):
[link wygasł]
arti123
Początkujący

Miejscowość: Lca
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Zagato Coupé 2012 BMW Zagato Coupé 2012
    BMW Zagato Coupé to typowe BMW widziane oczami włoskiej firmy Zagato, specjalizującej się w budowie nadwozi samochodowych. Stylistyka Zagato scala cechy typowe dla konstrukcji obu firm, tworząc rasowe coupé ...
    Czy na pewno stać Cię na diesla? Czy na pewno stać Cię na diesla?
    Myślisz, że spalanie to jedyne koszta eksploatacji? A co z osprzętem silnika, wyeksploatowaniem samochodu i eksploatacją miejską. Diesel nagrzewa się po 10-15km w mieście. Wtedy ropniak pali 2x więcej jak nie więcej, W dodatku ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      S2020005