Auto do 4000 PLN, skromne wymagania

Auto do 4000 PLN, skromne wymagania

03 Cze 2016, 15:51

Witam,
Poszukuje jakiegoś samochodu do 4 tyś zł. Zależy mi bardzo żeby było ono wyposażone w instalację LPG, miało jakieś podstawowe wyposażenie (centralny, wspomaganie, jakaś drobna elektryka). W miarę możliwości bez wkładu finansowego. Rozważam także auta dwuosobowe. Mam kilka typów lecz liczę też na wasze, okolica Kraków+ promień 100KM. Moim głównym idolem jest:
[link wygasł]

Wydaje mi się że jak na pierwsze auto w zupełności wystarczy, nie wielka moc i litraż skutecznie obniżą koszty ubezpieczenia.
dawai
Nowicjusz

Auto: Dotąd nie znane

Re: Auto do 4000 PLN, skromne wymagania

03 Cze 2016, 23:25

Clio miało coś z tyłem albo ktoś specjalnie wymienił lampy bo są od polifta poza tym ładne ale już chyba sprzedane.

zerknij na te oferty:
[link wygasł] - wyposażenia praktycznie zero ale może i dobrze bo nie ma się co psuć :mrgreen:
[link wygasł] - 6lat w jednych rękach.
[link wygasł]
[link wygasł] - tylko zalatuje coś handlarzem..
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

04 Cze 2016, 17:00

Chodzi mi jeszcze po głowie taki pomysł ale nie wiem czy ma sens. Żeby zaoszczędzić trochę pieniędzy kupić takie coś:

[link wygasł]

I ewenutalnie resztę gotówki wladowac w najpotrzebniejsze rzeczy do renowacji. Ustosunkujecie się do tego co o tym myślicie.

Pozdrawiam
dawai
Nowicjusz

04 Cze 2016, 17:02

Już golf nie aktualny tak samo jak Clio :(
dawai
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi
    System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi Motors Corporation, stanowiący wyposażenie nowej generacji modelu Outlander, która zadebiutowała w Europie kilka miesięcy temu, otrzymał wyróżnienie Euro ...
    Jesienne podróże - kilka dobrych rad Jesienne podróże - kilka dobrych rad
    Powoli kończy się lato, a przed nami złota, polska jesień. Pora roku, która swoją zmiennością może zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych kierowców, bo mało kto dostrzega zagrożenia, jakie ze sobą niesie. ...

•  
    • Toyota Supra vs Gokart
      Chevrolet Impala, oldtimer, 3
      Kandydatki na MISS, 11
      Scania seria T, aerografia, widok na boczny wydech, Scania Power