Auto do 50k (sedan, manual, dla rodziców)

10 Sie 2014, 23:48

Jetta w tej cenie bedzie miala zrobione pewnie 60-100tys, tsi wytrzyma max do 200tys i zaczna sie problemy i beda bardzo zalowac-choc auto stylistycznie bardzo fajne-tez chcialem kupic gdyby nie ten silnik VAG,audi to audi, przy kazdej wymianie klockow itd kieszen zaboli ale raczej nic zlego sienie stanie przez kolejne lata, volvo chyba podobnie ale to auto wg mnie najbardziej pasuje do osbob w tym wieku :) o insigni to sam nie wiem co myslec a C5 słyszałem ze super komfort przez to zawieszenie i obstawiam ze kupia cytrynke i mysle ze to bedzie bardzo dobry wybór ;)
tomasz87
Nowicjusz
 
Posty: 49
Prawo jazdy: 11 10 2008
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: nie mam

10 Sie 2014, 23:58

a jesli moge zapytac to czemu pod uwage nie byla brana zadna toyota? avensis i corolla to auta chyba bardzo preferowane przez osoby dojrzałe ;)? do 45tys chyba idzie cos wyrwac z 2010/11? I mieliby komfort, prestiz i niezawodnosc :)
tomasz87
Nowicjusz
 
Posty: 49
Prawo jazdy: 11 10 2008
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Zdejmij nogę z gazu i zobacz więcej...
    Nadmierna prędkość grozi nie tylko otrzymaniem mandatu. Warto wiedzieć, że zbyt szybka jazda daje kierowcy mniej czasu na reakcję, a także ogranicza jego pole widzenia. Statystycznie z powodu nadmiernej prędkości każdego ...