Nowy Lexus LS

03 Gru 2012, 23:35

Od premiery w roku 2006, dotychczasowa generacja LS przeszła ponad 2500 bieżących udoskonaleń, zaś najnowszy LS dodaje do tego kolejne 3000 zmian, a wśród nowych elementów oraz innowacji technicznych znalazły się między innymi trzy nowości w skali światowej i co najmniej 15 nowinek w rodzinie Lexusa.

Nowy Lexus LS

W ciągu 23 lat swojej historii, z ponad 730000 sprzedanymi egzemplarzami czterech generacji (większość z nich nadal jeździ po drogach), model LS dojrzewał i ewoluował.
Jednak zawsze pozostawał wierny swoim czterem wpisanym w geny cechom: stosowaniu nowatorskich w skali światowej, przełomowych rozwiązań technicznych; najwyższemu poziomowi jakości w połączeniu z typowo japońskim poczuciem stylu i przywiązaniu do detali; niedoścignionemu wyciszeniu kabiny; i wreszcie przynależnej luksusowej limuzynie płynności jazdy i komfortowi podróżowania.

Nowy Lexus LS

Wraz z poważnymi zmianami w stosunku do dotychczasowego modelu, najnowsze wcielenie flagowej limuzyny Lexusa wkracza na nowe wyżyny dojrzałości z bogatą mieszanką udoskonaleń i zmian.

POLECAMY Pokładowy wyświetlacz wielofunkcyjny 12,3" - Lexus GS

Nowy Lexus LS Nowy Lexus LS Nowy Lexus LS Nowy Lexus LS


źródło: Lexus
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3283
Zdjęcia: 12003
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jak powstaje Toyota GR Yaris?
  To najbardziej wyjątkowy hot hatch na rynku, więc i jego proces powstawania odbiega od standardu. Toyota GR Yaris powstaje na specjalnej linii produkcyjnej fabryki Toyota Motomachi, w której dawniej powstawał Lexus ...
  Ubezpieczenie samochodu krok po kroku
  Stając się właścicielem pojazdu, niezależnie od tego, czy jest to auto nowe czy używane, zachodzi konieczność wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia OC. W przypadku zakupu auta używanego, które jest już zarejestrowane ...

 •  
  • Warto przeczytać