Auto do 5tyś

Re: Auto do 5tyś

14 Mar 2019, 14:57

Mnie nie chodzi o to że ma być mega cisza bo tak nie będzie ale Focus był tak głośny jakby łożysko koła było słychać ale tak nie było a hałas okropny. Nie wiem jak jest z japońcami, mazdą 323 jeździłem parę razy ale takiego łomotu nie było. Tu na prawdę nie chodzi mi o super ciszę.
W takim razie skupię się na stanie technicznym bo wiadomo to jest istotne. To te marki które wymienione były brać pod uwagę czy coś jeszcze? Rozumiem że mazdę odpuścić?
rmf84
Nowicjusz

Re: Auto do 5tyś

15 Mar 2019, 00:11

Jest kilka ładnych Megane w Twoim rejonie więc może w tą stronę?
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Oto najpopularniejsze samochody na świecie Oto najpopularniejsze samochody na świecie
    Najnowsze dane portalu analitycznego focus2move.com potwierdzają, że Toyota Corolla nadal zajmuje niezagrożone pierwsze miejsce w rankingu globalnej sprzedaży samochodów. Na drugim miejscu znalazł się amerykański pick-up ...
    Toyota Avensis Emotion i Hilux Adventure - specjalne edycje Toyota Avensis Emotion i Hilux Adventure - specjalne edycje
    Specjalne edycje popularnych modeli Toyoty wzbogacą ofertę koncernu Toyota Motor Poland. Już od połowy września br. będą dostępne modele Avensis Emotion, oraz model Hilux Adventure. W obu przypadkach popularne modele koncernu ...

•