Auto do 6 tysięcy

31 Maj 2018, 15:05

Dobra to biere go ale muszę to wyjaśnić jeszcze. Pisze że do wymiany może być uzczelka miski. Droga wymiana takiego czegoś? Widzi jakiś wyciek od spodu oleju

edit: sprawa wyjaśniona w stacji pomylił się w 2017 roku. 187 tysięcy miał wbić a wbił 197. Można to sprawdzić w tej stacji gdzie popełnili błąd.

Czy wszystkie 307 miały ISOFIX? Bo tu wlascicidl mówi że nie ma niby. Możliwe to?
lexus2010
Nowicjusz
 
Posty: 31
Prawo jazdy: 25 07 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi 80 B3
Silnik: 1.8S
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1991

02 Cze 2018, 13:36

Diagnosta mógł się machnąć,miałem podobny przypadek w Corsie,jak kupiłem miała 195tys a kilka miesięcy wcześniej na przeglądzie było wpisane 197tys..

lexus2010 napisał(a):Pisze że do wymiany może być uzczelka miski


normalna rzecz w tylu letnim aucie,wymiana kosztuje dosłownie grosze ale najlepiej wymienić ją razem z olejem ewentualnie możesz to olać i tak jeżdzić,ja tak miałem w Corsie,czekałem do wymiany oleju ale auto pojechało na złom..

lexus2010 napisał(a):Czy wszystkie 307 miały ISOFIX?


nie..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

10 Cze 2018, 17:55

Witam Panowie ponownie

Kupiłem tego peugeota. Jest elegancki. Stan wizualny jak i techniczny bardzo dobry.
Miałem nim już wyjazd 1600km i sprawdził się bardzo dobrze. Pracuje bez zarzutu.

Mam natomiast nieco inne pytanie,

Chodzi mi o moduł BSI(komputer pokładowy), ma on wylany wyświetlacz i zastanawiam się czy da się to jakoś zrobić lub wymienić?
Coś mi się rzuciło w oczy że jest to dość problematyczne i kosztowne do wymiany. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zależy mi na wymianie lub naprawie tego, bo jednak znajduje się tam na tyle dużo funkcji, które przydałyby się w codziennej jeździe.

Pozdrawiam.
lexus2010
Nowicjusz
 
Posty: 31
Prawo jazdy: 25 07 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi 80 B3
Silnik: 1.8S
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1991