Auto do ciągnięcia maszyny 1,5t

Auto do ciągnięcia maszyny 1,5t

19 Mar 2013, 23:43

Witam,

szukam auta "budowlanego" do ciągnięcia przyczepy/maszyny ważącej 1,5t.
Pojawił się mały dylemat jak wiadomo warunki na budowach są różne błota,dziury itd.
Stanąłem w miejscu wyboru rodzaju napędu 4x4 z przełączeniem 2x4, Syncro, blokada mostu Przyglądałem się modelom Mercedesa Sprinter 411,311,313 oraz VW T4
Przejrzałem wiele for i nie znalazłem żadnych porównań rodzajów napędów dlatego nie wiem co "brać"

Oczywiście auto używane:
Doka,Blaszak
do MAX! 2005r
kwoty ok 30-50tyś brutto
DIESEL BEZ TDI no i oczywiście nie jakiś smok co pali 20l/100km przynajmniej, aby mieścił się w ok 10l.

Proszę o doradzenie oraz najlepiej wytłumaczenie jaki rodzaj napędów byłby najlepszy dla mnie w tym przypadku.

Pozdrawiam. Czekam na odp.
Damianusix
Obserwowany

Auto: c240

Re: Auto do ciągnięcia maszyny 1,5t

27 Wrz 2013, 17:57

Polecam Toyota Dyna niestety brak w niej napędu 4x4 [link wygasł]
grumbek
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Auto do ciągnięcia maszyny 1,5t

29 Wrz 2013, 08:26

A może coś takiego? Czasami można je spotkać na budowach.
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach
    Pierwsze urządzenia pokładowe viaAUTO dla pojazdów uprzywilejowanych, umożliwiające automatyczne otwarcie szlabanów na bramkach autostradowych zarządzanych przez GDDKiA, są już zamontowane w samochodach straży ...
    [SUV-D]Captiva 2,0 / Santa Fe II 2,2 / Sorento I 2,5 / Outlander I 2,0 [SUV-D]Captiva 2,0 / Santa Fe II 2,2 / Sorento I 2,5 / Outlander I 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2007 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Chevrolet Captiva 2,0 VCDI - 150KM - Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI
      Jaguar