Auto do miasta 7000 zł.

03 Sie 2017, 18:05

Lewy bok (ostatnie zdjęcie) wygląda jakby miał inny odcień lakieru między drzwiami a tylnym błotnikiem czy mi się wydaje? Kierownica jakaś wymęczona.
Ja za niego bym dał powiedżmy 6500zł.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

04 Sie 2017, 09:32

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Ford wydaje się być uczciwy w cenie dobrej. Może nawet dałbym radę wykładać wgniotki.
Paździoch
Nowicjusz
 
Posty: 22
Auto: Brak

05 Sie 2017, 09:44

Odpuść bo zalatuje trupem i handlarz..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

05 Sie 2017, 11:21

Auto jest od pierwszego właściciela z czego ma dokumenty od wszystkiego. Więc jak handlarz? Serwisowane we Włoszech w aso a później u nas w już w jednym warsztacie na co papiery są. Wgniotki samemu zrobię jak będzie sprawne mechanicznie. A cenę myślę, że można zbić poniżej 5000.
Paździoch
Nowicjusz
 
Posty: 22
Auto: Brak

05 Sie 2017, 11:25

Wpisz sobie jego numer telefonu w google.
https://www.google.pl/search?q=660+368+ ... TScldzUZQ0
taquito
Początkujący
 
Posty: 206
Zdjęcia: 13
Miejscowość: Bytom
Prawo jazdy: 07 02 2012
Przebieg/rok: 9tys. km
Auto: Alfa Romeo Giulietta
Silnik: 1.4 TB 170KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

05 Sie 2017, 11:38

No to przecież on jelenia sztuka pisząc coś takiego? Ja sprawdziłbym go po numerach przez znajomego. Auto, że poobijane, to nic bo Francja, Włochy i część Hiszpanii tak mają. U nich zderzak służy do tego, co został wymyślony, czyli zderzania. A jeśli chodzi o dach no to podobno gałąź spadła.

Pozostaje chyba pojechać samemu na zachód i coś może przyprowadzić lub ten gulf przydrogi [link do oferty na Olx wygasł]
Ostatnio edytowany przez Paździoch, 05 Sie 2017, 11:41, edytowano w sumie 1 raz
Paździoch
Nowicjusz
 
Posty: 22
Auto: Brak

05 Sie 2017, 11:41

Zawsze jak dzwonisz pytać o samochód to nie mów o jaki pytasz. Jeżeli rozmówca zapyta, o który wóz ci chodzi to będziesz wiedział, że raczej ma ich więcej na sprzedaż.
taquito
Początkujący
 
Posty: 206
Zdjęcia: 13
Miejscowość: Bytom
Prawo jazdy: 07 02 2012
Przebieg/rok: 9tys. km
Auto: Alfa Romeo Giulietta
Silnik: 1.4 TB 170KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

05 Sie 2017, 11:51

To może Ty/Wy zobaczycie na auta i podacie swoje propozycje. Kasa jest na samo auto +/- 7000 zł. Nie szukam perełki, ale w miarę uczciwego samochodu, w Łodzi i +/- 80 km okolicy. Parę kilometrów w tą lub w drugą nie zrobi różnicy jeśli będzie warto.
Paździoch
Nowicjusz
 
Posty: 22
Auto: Brak

05 Sie 2017, 15:47

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - prawe tylne nadkole do poprawki i szkoda że nie ma klimy.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł] - dopytaj czy ma udokumentowane wymiany.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

06 Sie 2017, 10:00

Byłem szkoda gadać. Pomimo że nie jestem wybredny. A coś takiego [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Foka po rozmowie z facetem ma zrobiony 17tyś. temu rozrząd kompletny, wymianę pompy paliwa i parę innych rzeczy. Do wymiany jest sonda lambda przy katalizatorze i przez to check się świeci i wypada olej wymienić. Mogę wziąć mojego mechanika i podłączyć pod komputer, ale zależy czy warto po foke ruszyć się.
Paździoch
Nowicjusz
 
Posty: 22
Auto: Brak

06 Sie 2017, 14:11

Ewentualnie podjechać na stacje i zapłacić, to przy okazji zobaczą co w trawie piszczy.
Paździoch
Nowicjusz
 
Posty: 22
Auto: Brak

06 Sie 2017, 15:52

Focus z gazem tak średnio i jeszcze stary gaz..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

06 Sie 2017, 18:45

Patrząc na te auta coraz bardziej jestem rozbawiony. Focus ładny na zdjęciach i tylko na nich. Gaz wymieniony bo był holenderski i nie opłacało się naprawić, co rozumiem. Jednak auto przy zapaleniu na obrotach falowało coś syczało, gdzie chyba łapał lewe powietrze. Całe portki wydech połatane okropnie. Jak podniosłem klapę to już mało nie padłem ze śmiechu. Bombę dostało ładną i widać było jak zgrzewy były rozwiercane. Progów nie ma z tyłu, a podłoga to jest prawdziwy majstersztyk. Podłużnice naspawane na siebie i gdzie nie spojrzę to mam banan na gębie. komputera do błędów już nawet nie odpaliłem i nie jechałem autem bo i po co. Mnie to zastanowia, za co taki baran / cymbał / osioł chce 7200 zł...
Paździoch
Nowicjusz
 
Posty: 22
Auto: Brak