Auto kupione w niemczech a wspolwlasciciel??

17 Wrz 2008, 11:01

Witam,
Kupilem samochod w niemczech. Na umowie widnieje tylko moje nazwisko. Ze wzgledu na znizki mojego ojca chcialbym uczynic go wspolwlascicielem samochodu. Prosze o rade, jak prawnie mozna to przeprowadzic (slyszalem, ze ludzie falszuja umowe kupna-sprzedazy ale wolalbym zalatwic to zgodnie z przepisami)
Dziekuje za pomoc.
Thest
Nowicjusz

17 Wrz 2008, 12:16

Zapytaj o to w WK przed przerejestrowaniem samochodu,ale z tego co wiem,to podczas przerejestrowwywania,musisz powiedzieć,że będzie współwłaściciel,a oni cię już dalej poprowadzą.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

NASCAR Camry w 4 odsłonach NASCAR Camry w 4 odsłonach
    Atrakcją na targach SEMA 2017 stoiska Toyoty były wyścigowe Camry, które zaprezentowali topowi kierowcy NASCAR – Martin Truex Jr., Kyle Busch, Denny Hamlin i Daniel Suarez. Martin Truex oraz Kyle Busch startują ...
    Ultima GTR i wyścigowa Corvetta - Jerzy Dziewulski Ultima GTR i wyścigowa Corvetta - Jerzy Dziewulski
    Jerzy Dziewulski, honorowy członek klubu Elite Circle co roku podczas imprez motoryzacyjnych zaszczyca nas swoją obecnością prezentując swoje auta między innymi Ariela Atoma, Ultimę GTR i wyścigową Corvette. W tym roku po ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Infiniti Q50