AUTO LEXUS KOMIS SAMOCHODOWY PACZKÓW

19 Cze 2011, 00:34

Uważam że własnie ciebie gra i to bardzo,
morga
Nowicjusz
 
Posty: 3

25 Paź 2011, 09:44

Witam, 
Chcę ostrzec wszystkich, którzy wybierają się do komisu samochodowego MK Mobile w Pawłowicach. Szkoda waszej kasy na podróż i waszego wolnego czasu! Opisy samochodów zamieszczone w internecie są dalekie od prawdziwego stanu. Stan samochodu, który zamierzałem kupić odbiegał od opisywanego stanu. Na własny koszt dokonałem sprawdzenia samochodu u dealera BMW. Okazało się, że po pierwsze był po powypadku – niechlujnie zespawany, co było bardzo widoczne!!! Informacje zamieszczone w ogłoszeniu okazały sie błędnymi informacjami dotyczącymi rocznika, mocy samochodu oraz modelu!!! NIEKOMPETENCJA W TYM CO SIĘ ROBI NA CAŁEJ LINII!!!! Daleko im do profesjonalnego komisu! Naraziłem się na straty - czasu i kasy!!! I nie ukrywam, że astmosfera spotkania po odkryciu tych wszystkich prawdziwnych informacji daleka była od miłej!!!
marekrema
Obserwowany
 
Posty: 1

05 Mar 2012, 09:30

witam,

mnie też oszukał - mam auto, nie ma kasy i nie mam dokumentów do samochodu, żeby go zarejestrować.
Proszę o kontakt!
patiwan
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: ford focus

08 Gru 2015, 14:39

Jak już tam traficie jechać z autem na przegląd do Peugeota a nie kolegi ze stacji diagnostycznej bo ciśnie w wała. Do tego masę drogich wad ukrytych np katalizator czy też lejąca się woda do auta. Z aut są wyciągane podzespoły jak np. alufelgi inne czy tez fotele, radia, opony. Co do przekręcania liczników nie mam dowodów.
Kato
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 06 04 2004
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: Ford
Silnik: 1.6
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2006

05 Lut 2016, 14:34

Witam. Również zostałam oszukana przez pana Tomasza Rzeszota. Jechaliśmy po auto ok 350 km z Łodzi. Auto miało być igła, niebite, super stan wizualny i techniczny. Kupiliśmy i to była najgorsza decyzja w moim życiu! Auto było niedopuszczone do ruchu, wszystkie papiery serwisowe były fałszywe. Miał być sprowadzony z Niemiec, a po kupnie i sprawdzeniu go w salonie Peugeota okazało się, że jest z Belgii i tylko 4 lata chyba był serwisowany a później nic! Ale najlepszy numer Pan zrobił z OC. Powiedział, że OC jest i mamy wykupić nowe dopiero po zarejestrowaniu auta, ale zanim to zrobiliśmy, miałam stłuczke. Teraz wyszło, że OC było fałszywe a ja mam do zapłacenia 2000 zł!!! Niestety sprawa trafi do sądu. OSTRZEGAM PRZED TYM OSZUSTEM!!!
Pola1993
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 10 07 2014
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Peugeot
Silnik: 2.0 HDI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

17 Kwi 2016, 12:40

Witam, czy sprawa trafiła do sądu ?? kupiłem u nich auto kilka tygodni temu i mam podobne problemy.
damianus
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 11 03 2003
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: FORD C-MAX
Silnik: 1,8 125 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

29 Kwi 2016, 08:11

Jeszcze nie. Kompletuje wszystkie potrzebne dokumenty. A chce się Pan dołączyć do pozwu? Jaki przekręt na Panu zrobili?
Pola1993
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 10 07 2014
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Peugeot
Silnik: 2.0 HDI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004