Auto na 18-stke ;-)

21 Wrz 2007, 08:00

Oj, mogę Ci odrazu powiedzieć, że na pierwszych 100km/h sie nie skonczy, bo wiekszosc samochodow powyzej 120KM bardzo chetnie rozpedza sie do 150-160km/h. A jak wyjedziesz na autostradę to już w ogóle, nim się obejrzysz a tu 180km/h.
kubak1988
Nowicjusz
 
Posty: 28
Miejscowość: Lwówek Śląski

21 Wrz 2007, 14:19

Wiesz na razie nie mam w planach wyjeżdżania na autostrade ;-) ale zobaczymy;-)
sharqu
 

23 Wrz 2007, 21:42

ja tu czegos nie czaje...doradzacie sportowe auta "scirocco" w gazie...o ble profanacja....sportowe auto w gazie to jest szczyt buractwa...wracajac do CRX-a no coz wnetrze nie nalezy do najmlodszych i daltego takie kwadratowe..ale musze ci szczerze poweidziec ze jak za taka kase auto jest goodne polecenia...jezdzilem takim i wrazenia naprawde super...a na swiatlach wycina niesamowicie..przegral jedynie z innym sporowym niestety troche zapomnianym klasykiem lancia delta integrale.
tomek stachu
Nowicjusz
 
Posty: 18
Miejscowość: wronki

24 Wrz 2007, 14:07

sportowe auto w gazie to jest szczyt buractwa...


Powodzenia i mam nadzieję że kiedyś Cię spotkam i Scirocco na LPG da Ci popalić. Jakoś dużo osób tak jeździ i nie mają problemu. Nie przerabiam Corrado G60 z kompresorem bo nie jestem sadystą. Silniki Scirocco (i w ogóle większość VAG) dobrze znoszą LPG. Poza tym po założeniu BLOSa to nie jedno auto z LPG dostaje "kopa".

A co do CRX to auto fajne, taki gokart, jednak jeździ nimi za dużo buraków, którzy nie potrafią go wykorzystać...
damczer
Początkujący
 
Posty: 78

30 Wrz 2007, 21:06

Dobra zdecydowałem się już na dwa modele...osiemnastka za pare dni a ja nie wybrałem jeszcze ;-p moje typy to

- Honda CRX
- Honda Civic V

Oba samochody mają baardzo niskie spalanie przy dużej dynamiczności i można znaleźć ładne modele za 10k (CRX Tańsze z tego co widziałem) Który samochód z tych dwóch polecacie? Wiem że civic są egzemplarze z 1995 a crx najnowszy jaki widzialem jest z 1990 dlatego jestem ciekaw czy to troche nie za stary samochód i czy dużo nie stracił dynamiczności i oszczędnośći przez te lata :-/ Prosze o pomoc Wink

EDIT:I który samochód jest lepszy do driftu :-p nie chodzi mi oczywiscie o taki profesjonalny ale takie od czasu do czau wejście w zakręt z ręczny ;-)
sharqu
 
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Summer Cars Party 2013 za nami! / relacja
    W tym roku w drugi weekend września odbyła się VII ecycja największej motoryzacyjnej imprezy Summer Cars Party. Tym razem pierwszy raz w historii SCP mieliśmy dwa dni na odwiedzanie imprezy na lotnisku "Muchowiec" w Katowicach. ...