Auto oszczedne do 23 ,000zł.

Auto oszczedne do 23 ,000zł.

17 Gru 2012, 20:41

Witam chcę zmienić samochód z hondy civic XIII 1.8 16v 140km sedan ,na samochód w podobnej cenie tylko aby był o wiele oszczedniejszy , ta honda pali do 12L benzyny w miescie i z 9-10 w trasie... Mysle ze ta honda pójdzie za 23 tyś , a więc taki mam budżet , jezeli bedzie jakas warta ceny propozycja to dam rade dołożyc jeszcze. A wiec wymagania: skrzynia manualna, oszczedność - moze byc również LPG aby małoawaryjny i tani w eksplotacji. Dobrze by był w miare dynamiczny,tak od 90KM, samochód chcę aby nie był stary , tak od 2005 roku mnie interesują. Czekam na propozycje.
Pozdrawiam.
dyzio94
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 04 2012
Auto: brak

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW X4 Concept nowy Sports Activity Coupe BMW X4 Concept nowy Sports Activity Coupe
    Każde BMW X wyznacza nowe standardy w swojej klasie. Pierwszy model BMW X – BMW X5 – zadebiutował w 1999 roku, tworząc segment aut typu Sports Activity Vehicle (SAV), w którym od lat królują modele ...
    Wystawa Techno Classica - Audi świętuje dwa jubileusze Wystawa Techno Classica - Audi świętuje dwa jubileusze
    Podczas tegorocznych targów samochodów zabytkowych Techno Classica w Essen, które odbędą się od 10 do 14 kwietnia, Audi Tradition będzie świętować dwie znaczące rocznice. W hali numer siedem, marka z ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50