Auto dla mojej DZIEWCZYNY

14 Gru 2012, 20:25

Pomóżcie!!
chciałbym kupic fajne autko dla dziewczyny tak do 15 tysi... podoba jej się fiat stilo 3D ale kompletnie nie znam tego auta, jesli ktoś chociał troszke zna i jeździł nim niech doradzi i pomoże jaki silnik na co uwazac..

:piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo:
JARO8
Nowicjusz
 
Posty: 18
Prawo jazdy: 03 04 2010
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: nie mam

14 Gru 2012, 20:36

jak dla mnie fiat stilo jest taki prosty ja bym doradzal tobie jak juz fiata to punto badz opel corsa male zwrotne z niskim spalaniem , jezeli ma cizko noge to opel tigra badz forda pume
wladmen
Nowicjusz
 
Posty: 6
Auto: opel astra f
Silnik: 1.8i 90km
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1991

14 Gru 2012, 20:40

FIat Stillo powiadasz? Jeśli już tak bardzo jej się podoba ten samochodzik to zalecał bym silnik 1.9JTD z innymi silnikami Fiata nie miałem do czynienia więc Ci nie doradzę. A ten 1.9JTD sprawuje się całkiem całkiem, jeśli się o niego dba. A najlepiej jak był by to 1.9MultiJet.

A nie myśleliście powiedzmy o Hondzie Civic, czy Audi A3? Również fajne autka, tak sobie myślę.
vw
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 354
Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Skoda Octavia RS
Skrzynia biegów: Manualna

14 Gru 2012, 20:52

własnie siedze na necie i czytam opinie że w fiacie blacha dobra czesci tanie i dostępne tylko problem ze sprężynami....... jest sie czego bac?? a tamte auta jej się nie podobają.. i wyposażenie przy takiej cenie jest naprawde bogate no i bezpiecznie wyglada 6 poduszek 8)
JARO8
Nowicjusz
 
Posty: 18
Prawo jazdy: 03 04 2010
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: nie mam

14 Gru 2012, 21:00

Z tego co pamiętam to Stilo jest drogie w serwisowaniu.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

14 Gru 2012, 22:15

Barol napisał(a):Z tego co pamiętam to Stilo jest drogie w serwisowaniu.

A co tam często nawala i tak kosztowne jest?
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    W trudnych warunkach liczą się ułamki sekund
    Zima trzyma, a drogowcy nie zawsze nadążają z odśnieżaniem. Samochody z napędem na dwie osie są wtedy bardzo przydatne, choć napęd na cztery koła wynaleziono z myślą o pojazdach wojskowych, by umożliwić im poruszanie się ...
    Cyfrowe lusterko wsteczne
    Wprowadzając nowe rozwiązanie technologiczne: cyfrowe lusterko wsteczne dające doskonały obraz, Audi dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Rewolucyjna technologia jeszcze pod koniec tego roku znajdzie się w wyposażeniu ...

15 Gru 2012, 11:16

Jednak chodziło o części,tutaj prosze nawet znalazłem ten temat pierwszy-samochod-ok-10-000zl-vt60091.htm?hilit=stilo%20drogie
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

15 Gru 2012, 15:19

no tak tylko że tu jest 1.6 a najlepsze opinie zbiera 1.9 JTD że sie opłaca tylko trzbe znalezc okazje ....
JARO8
Nowicjusz
 
Posty: 18
Prawo jazdy: 03 04 2010
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: nie mam

15 Gru 2012, 15:46

Mam Stilo 1,6 3D, 10 latka. Jak na razie wymieniałem przepustnicę i sprężyny oprócz tego oczywiście różne tam sworznie, wahacze itp - co wyszło przed przeglądami.
Nie wiem dlaczego, ale często siadają żarówki, co rok jakąś trzeba wymienić, a czasem nawet 2 w roku.
Jeśli chodzi o eksploatację, to długo był niezawodny i śmiało mogę ten model polecić.
Spalanie wychodzi mu moim zdaniem rewelacyjnie: do 6 na trasie, nie więcej niż 7,5 w mieście. Zimą na trasach do 20km i w mieście jakieś 8l. Z tym, że nie jeżdżę ostro.
sepoy
Nowicjusz
 
Posty: 22
Zdjęcia: 4
Auto: VW Tiguan
Silnik: 1,4V 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

17 Gru 2012, 18:01

ja jej dam ciężką noge.. to ma byc auto do pracy bo w barze pracuje i co drugi dzien dojezdza 25 km więc disel tylko w gre.
JARO8
Nowicjusz
 
Posty: 18
Prawo jazdy: 03 04 2010
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: nie mam

17 Gru 2012, 18:31

A może coś z francuzów? Link przykładowy [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] lub [link do oferty na Allegro wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

17 Gru 2012, 19:04

hmmmmmm a może ford focus ładnie wyglada a 5 drzwiowy praktyczniejszy:)
JARO8
Nowicjusz
 
Posty: 18
Prawo jazdy: 03 04 2010
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: nie mam