Auto używane do 130.000 zł

04 Gru 2014, 17:38

szybki napisał(a):dzida napisał(a):
będziesz lał tyle oleju jakbyś jeździł dieslem


ten motorek jest ok.

Ja i tak od audi rs6 tfsi wolałbym porządnego lexusa gdyż to bardzo fajne auto lub BMW M5.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

04 Gru 2014, 20:14

krzysiek4000 napisał(a):Ja i tak od audi rs6 tfsi wolałbym porządnego lexusa gdyż to bardzo fajne auto lub BMW M5.


Kristofer :wink: ale uwierz mi na słowo że nie wiesz co byś wolał :D
rs6 tfsi V10 jest potęgą i możemy bardzo nie lubić audi albo nie zachwycać się "zwykłym" V10 fsi ale ta odmiana jest :ok:
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10347
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

04 Gru 2014, 20:21

szybki napisał(a):Kristofer ale uwierz mi na słowo że nie wiesz co byś wolał
rs6 tfsi V10 jest potęgą i możemy bardzo nie lubić audi albo nie zachwycać się "zwykłym" V10 fsi ale ta odmiana jest


Podpisuje się pod tym :ok: Moje marzenie jak mnie będzie stać na utrzymanie takiego samochodu :naughty:
elpolacco
Początkujący
 
Posty: 96
Prawo jazdy: 12 12 1990
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

04 Gru 2014, 20:37

Jakoś nie wierze, aby kręcone TFSI nie brało oleju ale ok.
Silnik i auto technicznie może robi wrażenie ale połączanie kombi (albo SUVa) i auta sportowego jest dla mnie głupie i nie rozumiem dlaczego zrezygnowali z sedana... Wole szybką limuzynę niż tatusiowe kombi :D
Mesiek E63 AMG jak dla mnie, za wersję limo, piękny dźwięk, wielki mięsień pod machą i nieoklepanie jak RS6 i M5 :yes: Różnice w osiągach rzędu dziesiątych sekundy są dla mnie śmieszne, skoro tego się nie wykorzysta nigdzie w ruchu. To z wielkiej trójki Niemców.

Nr 1 i tak dla mnie Dodge Charger SRT8 :naughty:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

04 Gru 2014, 22:09

Powiem szczerze, że gdybym miał wybierać między C63, IS-F, SRT i Quatrop to nie wiem którego bym wziął :oops:
Moje propozycje;linki przykładowe
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł] czemu taki tani :shock:
[link do oferty na Allegro wygasł]
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14079
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

04 Gru 2014, 22:32

dzida napisał(a):Jakoś nie wierze, aby kręcone TFSI nie brało oleju ale ok.

Gwarantuje Ci że jest ok. :mrgreen:
dzida napisał(a):Silnik i auto technicznie może robi wrażenie ale połączanie kombi (albo SUVa) i auta sportowego jest dla mnie głupie i nie rozumiem dlaczego zrezygnowali z sedana... Wole szybką limuzynę niż tatusiowe kombi :D

Tu chodzi o marketing czyli przedział wiekowy osób do jakich trafia auto ich zainteresowania itp.
I nawet nie chodzi o wielki zarobek bo pewnie go nie ma tylko o to żeby właściciel a4 1,9 tdi czuł się dowartościowany.
dzida napisał(a):Mesiek E63 AMG jak dla mnie, za wersję limo, piękny dźwięk, wielki mięsień pod machą i nieoklepanie jak RS6 i M5 :yes:

e63 jest fajny ale rs jest fajniejsze i z tym oklepanie to przesadzasz. Poczytaj ile jest wyprodukowanych RSów.
dzida napisał(a):Różnice w osiągach rzędu dziesiątych sekundy są dla mnie śmieszne, skoro tego się nie wykorzysta nigdzie w ruchu. To z wielkiej trójki Niemców.


Tu się już mocno mylisz bo sugerujesz się tabelkami a życie później płata figle nie mówiąc o odczuciach diametralnie różnych w każdym z tych aut. Jak przewiózł by Cię ktoś tak szybkim autem to Twoja wypowiedź inaczej by brzmiała... możesz wierzyć mi na słowo testera :D
dzida napisał(a):Nr 1 i tak dla mnie Dodge Charger SRT8 :naughty:
[link do Otomoto wygasł] ... 66335.html

Ten charger jest fajny ale automat mocno mu podcina skrzydełka no jeszcze masa innych detali którymi można polemizować.
Ogólnie porównywanie jakiegokolwiek RWD do takiego wytrzepańca jak rs6 v10 po modach nie ma sensu bo to co on robi z plecami kierownika nie doświadczysz w ulicznej ośce na zwykłej nawierzchni.
Dzida jak będziesz w pobliżu to można załatwić próbę nerwów :D

mike1735 napisał(a):Moje propozycje;linki przykładowe
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł] czemu taki tani :shock:
[link do oferty na Allegro wygasł]


Mike1735 powiem Ci taaak autka które podałeś są takie sobie:
STi do odstrzału za silnik 2,5 + delikatne psujactwo + średnia podatność na mody
911 typowy dziadkowóz, średnio przyśpiesza, mega trakcja i zawias. W rezultacie sterylna jazda która średnio może się podobać w kwestii zabawowej.
Foczka RS Koniu nie bij :D ale oska + masa czynią z tego auta dziwne połączenie. Ze świateł objedzie go wszystko co ma przyczepność i mniejsza masę nawet bez 300KM
Ogólnie jak miałbym brać takie coś to chyba tylko do jazdy normalnej z mozliwością założenia lpg.
Jaguar bez no komentiren zwykła kanapka. :lol:
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10347
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

04 Gru 2014, 22:34

Dzis gadalem z jednym z uzytkownikow IS 300h zachwyconym swoja hybryda , a nawet ku mojemu zaskoczeniu jej mozliwosciami

Zaproponowal nawet przejechanie sie kiedys w/w, ale sadze ze z uwagi na uklady raczej nie do konca do prawdopodobne jest
HalfPrisoner
Początkujący
 
Posty: 117
Prawo jazdy: 0- 6-1973
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Lexus IS250 Mondeo III
Silnik: 2,5 l 207 2 l 145 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna

04 Gru 2014, 23:11

Szybki ja wiem że silnik 5,0 TFSI jest całkiem przyzwoity ale nie jestem zbytnio w stanie zaufać nowym VAG-om, choć to 900 kucy na pewno świetnie jeździ. :ok:
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

05 Gru 2014, 00:23

Na razie trzy auta mam na oku ->

[link do Otomoto wygasł]

[link do Otomoto wygasł]

[link do Otomoto wygasł]

Reszta jak na razie odpada, Czekam dalej na propozycje :sly:
NormiQ
Nowicjusz
 
Posty: 14
Miejscowość: UK - Cardiff /Warszawa /Stalowa Wola
Auto: Brak

05 Gru 2014, 12:31

a 5 litrow ciebie troche nie odstrasza - bedziesz mial gdzie z tego skorzystac ?? :D
HalfPrisoner
Początkujący
 
Posty: 117
Prawo jazdy: 0- 6-1973
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Lexus IS250 Mondeo III
Silnik: 2,5 l 207 2 l 145 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna

05 Gru 2014, 16:48

Wszystko się znajdzie :naughty:
NormiQ
Nowicjusz
 
Posty: 14
Miejscowość: UK - Cardiff /Warszawa /Stalowa Wola
Auto: Brak

05 Gru 2014, 18:10

szybki napisał(a):Dzida jak będziesz w pobliżu to można załatwić próbę nerwów :D

pisze się jak nic :D
bardziej mi chodziło o popularność RSów w naszym kraju w porównaniu do AMG w jakim by nie były stanie niż ilość wyprodukowanych egzemplarzy. Wiem tyle, że RSy dobrze się modzi bez problemu wyciskając +800KM ale ja tam wybredny nie jestem, a Charger jest dla mnie bezbłędny stylistycznie i byłbym skłonny pogodzić się z gorszymi osiągami :D
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

05 Gru 2014, 21:34

Tyle że RS'y fabryczne 560HP wyciskają 300, przy wadze 2200 w kombi... A wciska w fotel niesamowicie ^^ Jakby wsadzić silnik do bardziej lekkiego samochodu to wtedy każdy wie co by było :oops:
NormiQ
Nowicjusz
 
Posty: 14
Miejscowość: UK - Cardiff /Warszawa /Stalowa Wola
Auto: Brak

05 Gru 2014, 21:54

NormiQ napisał(a):Tyle że RS'y fabryczne 560HP wyciskają 300

pewnie, ale gdzie tym pojeździsz aby prawka nie stracić :(
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

05 Gru 2014, 22:05

Ale tu nie chodzi o v-max tylko o wciskanie w fotel... a to przy bardzo silnym awd jest naprawdę porażające szczególnie gdy ktoś nie miał z takimi autami do czynienia.

NormiQ napisał(a):Jakby wsadzić silnik do bardziej lekkiego samochodu to wtedy każdy wie co by było :oops:


Były takie próby i juz prawie zakończone sukcesem czyli zwykłe a4 z v10 tfsi.
Generalnie takie podmianki nie odbywają się na zasadzie zwykłego SWAPa tylko jest goła buda i wkłada sie do niej motorek z resztą tematów. Zazwyczaj nazwa auta i model jest mocno umowny bo nie ma nic wspólnego z oryginałem. Ta a4 co ją widziałem z już włożonym silnikiem była w 90% przebudowana. Niestety nigdy nie wyjechała chociaż sadzę że i tak swoje by ważyła i nie wiadomo jakby jechała.
W PL są firmy które profi sie zajmują takimi tematami np: buda fiesty a reszta evo10... :ok:
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10347
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe