Auto w którym siedzi się wysoko do 25tyś, Benzyna

Auto w którym siedzi się wysoko do 25tyś, Benzyna

14 Lis 2017, 20:22

Witam chciałbym kupić auto do 25tyś. Koniecznie musi być silnik benzynowy, i też w miarę wysoko się siedzieć. Myślałem o mercedesie b klasy ale nie wiem opinie poproszę i może jakieś inne pomysły. Co do wieku auta to tak 10/12 lat
xavvix
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Auto w którym siedzi się wysoko do 25tyś, Benzyna

14 Lis 2017, 22:59

ewentualnie czy może lepiej siąść niżej i wybrać takiego citroena c5 ?
xavvix
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Auto w którym siedzi się wysoko do 25tyś, Benzyna

15 Lis 2017, 21:04

Celujesz w dwa różne auta.
Napisz post wg tego wzoru https://www.forumsamochodowe.pl/wazne-zanim-napiszesz-nowy-temat-przeczytaj-ten-wazne-vt72479.htm, bo bez szczegółów nic nie doradzimy
mike
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierowanie z tylnego siedzenia - backseat driver Kierowanie z tylnego siedzenia - backseat driver
    Niechciane komentarze i wskazówki czy ostentacyjne wzdychanie z niezadowolenia – to typowe zachowania osoby, którą po angielsku nazywa się "backseat driver", co oznacza kierującego z tylnego siedzenia. ...
    Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża
    Jadąc w teren musimy pamiętać, że to nie zwykła przejażdżka z miasta A do miasta B drogą krajową nr X... W związku z tym - również wyposażenie naszego samochodu musimy dostosować do sytuacji w jakich możemy się znaleźć ...

•