Auto w którym siedzi się wysoko do 25tyś, Benzyna

Auto w którym siedzi się wysoko do 25tyś, Benzyna

14 Lis 2017, 19:22

Witam chciałbym kupić auto do 25tyś. Koniecznie musi być silnik benzynowy, i też w miarę wysoko się siedzieć. Myślałem o mercedesie b klasy ale nie wiem opinie poproszę i może jakieś inne pomysły. Co do wieku auta to tak 10/12 lat
xavvix
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Auto w którym siedzi się wysoko do 25tyś, Benzyna

14 Lis 2017, 21:59

ewentualnie czy może lepiej siąść niżej i wybrać takiego citroena c5 ?
xavvix
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Auto w którym siedzi się wysoko do 25tyś, Benzyna

15 Lis 2017, 20:04

Celujesz w dwa różne auta.
Napisz post wg tego wzoru https://www.forumsamochodowe.pl/wazne-zanim-napiszesz-nowy-temat-przeczytaj-ten-wazne-vt72479.htm, bo bez szczegółów nic nie doradzimy
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak działa elektryczne lusterko fotochromatyczne / elektrochromatyczne Jak działa elektryczne lusterko fotochromatyczne / elektrochromatyczne
    Lusterko fotochromatyczne sterowane elektronicznie nazywamy też elektrochromatycznym. Takie lusterko przyciemnia się dzięki czujnikowi który sprawdza natężenie światła docierającego do powierzchni odbicia lusterka. ...
    Nissan Micra 0,9 IG-T o mocy 90 KM Nissan Micra 0,9 IG-T o mocy 90 KM
    Nissan Micra to samochód napędzany przez turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 0,9 litra i o mocy na poziomie 90 KM. Średnie spalanie w tym przypadku to około 4,8 l/100 km, natomiast z użyciem sytemu Start-Stop ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Alfa Romeo Stelvio
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio