Auto z pazurem do 15 tys.

Auto z pazurem do 15 tys.

12 Kwi 2013, 17:39

Witam wszystkich. Planuję zakup autka jak już jest w temacie z "pazurkiem". Zaznaczam że nie interesują mnie auta dla milionów, typu passat, mondeo itp. Konkretnie myślę o BMW e46 touring. Posiada ktoś takie auto? Może podsuniecie jakieś inne pomysły. Zależy mi na konforcie jazdy, dynamice i czystej przyjemności z jazdy. Spalanie ma mniejsze znaczenie.
MadD0g
Obserwowany

Prawo jazdy od: 22 07 2011
Auto: chwilowy brak
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Auto z pazurem do 15 tys.

12 Kwi 2013, 22:19

W tej cenie E36 328i z końca produkcji, ew. właśnie E46 jakieś w sedanie dorwiesz, minimum 323i. :)
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochodowe SPA czyli porządna kąpiel dla auta Samochodowe SPA czyli porządna kąpiel dla auta
    "Kierowcy, bądźcie dla nas dobrzy szczególnie na wiosnę" to byśmy usłyszeli gdyby samochody umiały mówić, z takim apelem zwróciłyby się do swoich właścicieli. I poprosiłyby ich o porządną kąpiel. Zimą ...
    Moto Session 2016 Moto Session 2016
    Lubelskie Święto Motoryzacji to obowiązkowa pozycja w kalendarzu imprez w 2016 r. Już w weekend 7-8 maja zapraszamy na Moto Session. W tym roku na zwiedzających czekać będą wystawy nie tylko samochodów, ale także motocykli, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      S2020005
      Subaru Impreza STI
      Jaguar