Auto z sportowym naciskiem do 6 tys.

05 Lut 2016, 17:46

Witam w najbliższym czasie skończe prawo jazdy i już rozglądam się za samochodem .
Interesują mnie samochody z sportowym wyglądem mogą być 2 drzwiowe . Chciałbym aby taki samochod miał w miare przyzwoite wyposażenie . Również pasowało by aby taki samochod miał +/- 125 koni .Marka może być obojętna , nie interesują mnie samochody segmentu bmw gdyż pewnie w tej cenie to bedzie szrot . Samochod ktory mi sie spodobał jest to hyundai coupe wiec szukam cos podobnego albo wlasnie taki hyundai tylko nwm czy w takiej cenie znajde przyzwoity egzemplarz . Mieszkam w okolicach Radomia wiec chcialbym by to bylo cos w poblizu 50km max
Cvaniak
Nowicjusz
 
Posty: 14
Prawo jazdy: 15 04 2016
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Peugeot 407
Silnik: 2.0 hdi 136 km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

05 Lut 2016, 18:07

Hyundai Coupe
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Fajna propozycja,nie ma się do czego przyczepić raczej przy tym samochodzie jak za tą cenę.

Może Toyota Paseo?
Tylko musiał byś trochę pomodzić aby te 100km+ uzyskać,seryjnie tam 1.5 i 90km siedzi ale daje radę.
Toyota Celica jakaś starsza
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Seat Cordoba chociaż ciężko będzie znaleźć coś fajnego w tym budżecie.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]


Linki przykładowe.
Kieł
Stały forumowicz
 
Posty: 2420
Auto: Nie mam

05 Lut 2016, 18:36

No ten hyundai mi sie podoba ładne wyposażenie i jeszcze jak pisze tak jak jest ze bezwypadkowy to mozna sie poważnie zastanowić te toyoty fajne tez ale juz troche lat mają . A jak to jest z tym hyundaiem faktycznie jest mało awaryjny jak ludzie piszą ?
Cvaniak
Nowicjusz
 
Posty: 14
Prawo jazdy: 15 04 2016
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Peugeot 407
Silnik: 2.0 hdi 136 km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

06 Lut 2016, 08:53

Nawet jeśli coś padnie to części są tanie jak barszcz, dlatego bym się nie przejmował :)
Dopamine
Aktywny
 
Posty: 279
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Elise k20z4 in progress
Silnik: K20Z4
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

06 Lut 2016, 09:17

Kolega ma identycznego a jego brat nowszą generację i obaj nie narzekają. Części eksploatacyjne tanie, auto fajnie się prowadzi i według mnie dość ciekawie wygląda
Sprzedam :
Volvo v70 03r. d5 PL blachy
Seat Leon 1.6 03r. z niemiec
kyrtapSzn
Początkujący
 
Posty: 230
Prawo jazdy: 30 07 2012
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Golf IV
Silnik: 1.9 115km
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    XIX Moto-Piknik NO LIMIT OLSZTYN 2013 / relacja
    Moto-Piknik na lotnisku w Dajtkach już za nami i śmiało możemy stwierdzić że kolejną edycję zaliczamy do udanych. Jest to wyjątkowa impreza w skali regionu i Polski. Nie często możemy zobaczyć tyle obliczy motoryzacji w jednym ...