Auto z Włoch - czy mogę bezpiecznie się poruszać po Polsce?

Auto z Włoch - czy mogę bezpiecznie się poruszać po Polsce?

21 Wrz 2013, 20:46

Witam dzisiaj kupiłem swoje pierwsze auto, przyjechałem nim do domu gdyż właściciel komisu w którym kupiłem auto powiedział, że można, gdyż auto ma opłacone cos w stylu ubezpieczenia miesięcznego , dał jakieś włoskie tablice tylko nie orginalne. Niby na trasie stała drogówka i dokładnie się przypatrywali i nie zatrzymali ale wolę sie upewnic czy do momentu ważno tego ubiezpieczenia przerejestrowania tego pojazdu do polski *auto sprowadzone z Włoch ) mogę bezpiecznie sie poruszać, z góry dzięki za pomoc jestem młodym kierowcą ;)
bungar
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak zapinać pasy dziecku w foteliku samochodowym? Jak zapinać pasy dziecku w foteliku samochodowym?
    Wszystkie foteliki mają chronić nasze pociechy, jednak żeby tak się stało trzeba zadbać w pierwszej kolejności o prawidłowe zamontowanie fotelika w samochodzie. Jak to zrobić prawidłowo dowiemy się z porady: Jak zamontować ...
    Złość i agresja - niebezpieczni kierowcy na drodze Złość i agresja - niebezpieczni kierowcy na drodze
    Agresja, wulgarne gesty, utarczki słowne czy nawet fizyczna przemoc wobec innych uczestników ruchu to objawy syndromu "wściekłego kierowcy", zwanego przez psychologów także Mad Maxem1. Złość i agresja przenosi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      S2020005