Auto z wloch na drukowanych tablicach rejestracyjnych

auto z wloch na drukowanych tablicach rejestracyjnych

20 Lip 2008, 10:28

Witam
Chce kupic samochod sprowadzony z Włoch (nie z komisu).
Jakie dokumenty musi mi dac sprzedajacy (w polsce) zeby nie bylo problemow przy rejestracji ?
Auto ma drukowane na drukarce tablice rejestracyjne włoskie - czy to normalne ? widzialem kilka takich aut na naszych drogach. Sprzedajacy powiedzial ze musze tylko wykupic ubezpieczenie i moge jechac nim do domu. Ale czy to normalne ze tablice sa drukowane ? i niebedzie z nimi problemu przy kontroli policji i rejestracji ?
ugly
Nowicjusz

Re: auto z wloch na drukowanych tablicach rejestracyjnych

20 Lip 2008, 10:52

Są kraje gdzie tablice robi się samemu więc możliwe że we Włoszech też :) a do rejestracji musisz miec dowód rejestracyjny i certyfikat z automobilklubu (tłumaczony jako certyfikat wasnosci)
kropka1
Początkujący

Re: auto z wloch na drukowanych tablicach rejestracyjnych

29 Lip 2008, 13:45

mam auto z wloch wiec wiem ze do rejstracji potrzebujesz 2 dokumentow w wielkosci a4
greyt
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood
    Podczas Festiwalu Prędkości Goodwood 2013 SKODA po raz pierwszy zaprezentuje Nową Octavię RS. Nowa SKODA Octavia RS to sportowa i jednocześnie najszybsza seryjna wersja najważniejszego modelu marki. Samochód będzie ...
    1/4 mili Bemowo - Wielki finał Gecko Cup / relacja 1/4 mili Bemowo - Wielki finał Gecko Cup / relacja
    1/4 mili - Wielki finał Impreza połączyła w całość wszystkie atrakcje poprzednich rund. Było to zatem ostateczne rozstrzygnięcie pojedynku polskich maszyn z zagraniczną konkurencją. W szranki z polskimi mistrzami jednej czwartej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      S2020005