Auto za 10 tyś a na całość max 15 tyś

auto za 10 tyś a na całość max 15 tyś

26 Gru 2011, 18:01

Witam panowie po raz kolejny chociaż n w nie mojej sprawie , własnie siedzi u mnie kuzyn i zafascynował się komputerem i internetem , przez ostatnie 2 godziny przegladał oferty na allegro (pierszy raz takie cudo techniki widział :lol: ) tyle aut i ogłoszeń w jednym miejscu (po za giełdą w Gliwicach i Mysłaowicach) a kuzyn właśnie szuka auta do około 10 tyś na całość ma 15 tyś zł co byście mu doradzili ,wcześniej poruszał się fiat 126 p ,125 p ,Polonez , auto ma być combi dla rodziny 2+2 najlepiej BP +LPG najtańsze w utrzymaniu , podobają mu się :
Audi a4 i jak
vw passat b5
octavia
peugot 406

a może coś innego
stasiu1971
Początkujący

Miejscowość: Katowice

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa Mazda CX-3 Nowa Mazda CX-3
    Nowy kompaktowy SUV - Mazda CX-3 – debiutuje podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles. CX-3 jest piątym modelem z nowej generacji samochodów Mazdy wyposażonych w technologię SKYACTIV i zaprojektowanych w myśl filozofii ...
    Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009