AUTO ZA 13 TYS ZłOTYCH

13 Lis 2008, 20:10

Ale, że niby co z nimi jest nie tak?
Bo jeżeli chodzi o "opinie", to ja znam taką, że wszystkie Ople gniją i wiesz gdzie to mam? W d..... .
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

13 Lis 2008, 20:29

Dokładnie, też chciałbym konkretów bo wkońcu nie kupię nic, bo jak a3 i golf 4 za 13 to musi być bity, seat to złom, bmw nie ma dobrej opinii(chodzi mi o silniki bo to, że to auto zazwyczaj dresów to wiem i mi to troche niestety przeszkadza), ople rdzewieją, mazda 323 w dieslu niedobra i tak w nieskończoność można wymieniać.
koczas
Aktywny
 
Posty: 355
Miejscowość: centrum Polski

19 Lis 2008, 20:54

Hej, ludzie pomóżcie. Mój kręg zacieśnia się coraz bardziej i w grę wchodzą już tylko 3 auta: Honda Civic 2,0 TD, astra 2 2,0 DTI oraz BMW 318 tds. Które z tych 3 jest najlepszym wyborem, skłaniałbym się do civica ale czy 86 KM rozbuja taką wielką budę?? AUTO MUSI BYć W DIESLU!
koczas
Aktywny
 
Posty: 355
Miejscowość: centrum Polski

20 Lis 2008, 08:48

są też diesle 105km w civicach. BMW napewno bym odrzucił. Albo civic albo astra. Osobiście wolałbym civica
NFSU9
Aktywny
 
Posty: 335
Miejscowość: WWA
Auto: 350z
Silnik: 3.5v6 300km

20 Lis 2008, 18:38

Mazda 323F 2.0 w dieslu 8)
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

20 Lis 2008, 22:00

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Taka mazda jeszcze ujdzie ale ktoś znowu pisał, ze diesle są nie za dobre. Najepsza byłaby chyba honda tylko powiedzcie dlaczego tak mało jest tych wersji z silnikiem coś lekko ponad 100 KM a tak dużo tych z 86 KM? Czy 86 KM rozbuja dynamicznie taki wielki samochód?? Bo szczerze to nie widzi mi się to za bardzo a nie chce kupić czegoś co się bedzie zbierać gorzej od lanosa 1,5.
koczas
Aktywny
 
Posty: 355
Miejscowość: centrum Polski

20 Lis 2008, 22:42

86hp też da radę bo to nie jest takiż znowu wielki samochód. auto ma mechaniczny wtrysk i przy odpowiednim traktowaniu powinno zrobić poł bańki bez większych problemów.Oba silniki są produkcji rovera. Sam posiadam rovera 600 2.0Sdi 105km i bardzo chwalę ten silnik
NFSU9
Aktywny
 
Posty: 335
Miejscowość: WWA
Auto: 350z
Silnik: 3.5v6 300km

21 Lis 2008, 14:05

Po rozmowie z ojcem doszedłem do wniosku, że nie zdecyduję sie na nic z tego trio tylko na audi a4 1,9 tdi, i jest to decyzja prawie ostateczna. Jak macie jakieś opinie o tym aucie to możecie je dodawać, ale nowych propozycji aut już nie musicie przedstawiać(choć jak wam zależy to możecie, zapoznam się z nimi). Dzięki wszystkim za pomoc i cenne opinie dotyczące wymienianych wcześniej aut.
koczas
Aktywny
 
Posty: 355
Miejscowość: centrum Polski

21 Lis 2008, 17:26

Czyli wygrało oklepane 1.9 TDI. Radzę dobrze wybierać egzemplarz.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

24 Lis 2008, 16:26

za taką kwotę nie kupisz zadbanej a4. najlepiej poszukaj jakiegoś japońca, ja bym proponował mazdę 323F 1,5 16V
rafaello7
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 107
Miejscowość: Częstochowa

24 Lis 2008, 17:03

Wogóle mam mętlik w głowie, bo miałem nieprzyjemne zdarzenie związane z ponad 10 letnim autem i diametralnie zmieniłem punkt widzenia. Chyba zacznę szukać czegoś nowszego punto 1,9 jtd albo Corse 1,7 dti. W każdym razie dobrze, że ktoś poruszył ten temat bo teraz naprawdę jestem skołowany maksymalnie, i chyba spojrzę w stronę roku max 2000, więc dajcie propozycję czegoś małego :? w dieslu, i z miarę niezłym przyspieszeniem. Myślę, że ta corsa nie jest aż taki zły pomysł, kwestia dołożeenia 1 tys złotych nie jest wielkim problemem ale 14 tys to absolutny max.
koczas
Aktywny
 
Posty: 355
Miejscowość: centrum Polski

24 Lis 2008, 20:08

ja bym ci radził szukać jednak czegoś innego bo corsa bardzo rdzewieje a silniki jtd nie nalezą do najlepszych. tak jak pisałem jak w tych pieniądzach to poszukaj japończyka będzie to pewnie auto ponad 10letnie ale na pewno tańsze w eksploatacji, a jeśli ci to nie pasuje to radziłbym sie wstrzymać i dozbierać trochę kaski i kupić audi a4 w tdi
rafaello7
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 107
Miejscowość: Częstochowa

24 Lis 2008, 21:24

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Taka bedzie rdzewieć?? Nie piszcie już, że za tania i bita na pewno bo sporo jest tego na otomoto. Ja już naprawdę jestem skołowany maksymalnie. Jedni gadają że JTD to bardzo dobre diesle teraz głos, że słaby...
Bądź tu mądry :?
koczas
Aktywny
 
Posty: 355
Miejscowość: centrum Polski

24 Lis 2008, 21:49

najlepsze diesle to TDI- najwytrzymalsze, najmniej awaryjne i najbardziej ekonomiczne. diesle opla są mułowate i paliwożerne zaś jtd są awaryjne, forda są bardzo czułe na jakość paliwa. ople wszystkie z reguły rdzewieja. a nie zastanawiałeś się nad polówką lub ibizą?
rafaello7
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 107
Miejscowość: Częstochowa

24 Lis 2008, 22:05

Szczerze to ibiza mi sie podoba i to bardzo ale na forum i w realu słyszałem, że jest strasznie awaryjna. Najbardziej pasuje mi silnik z audi/VW 1,9 tdi 90 KM, ale no coraz bardziej sie zastanawiam czy 6 letni mały czy 12 letni duży. Spalanie praktycznie to samo, różni się pół litra na 100 km także to nie są wielkie pieniądze.[/youtube]
koczas
Aktywny
 
Posty: 355
Miejscowość: centrum Polski