Auto za 25tys. mocne+rodzinne. Accord, Superb, Mazda 6 ??

Auto za 25tys. mocne+rodzinne. Accord, Superb, Mazda 6 ??

21 Lip 2013, 19:06

Witam.
Zasadniczy kłopot mam z bryłą- potrzeby przemawiają za kombi (3 dzieci), ale serce i oko- zdecydowanie sedan/liftback. Może w którychś z w/w modeli nie ma między tymi typami w praktyce (nie na papierku) jakichś kosmicznych różnic ? Czy się łudzę ? Myślałem nawet o rozwiązaniu sedan + kuferek dachowy. Oczywiście możliwość montażu bagażnika rowerowego.
Tyle o bryle.
Moje priorytety: mocny niezawodny silnik, mała awaryjność pojazdu w ogóle, nie dramatyczny spadek cen po kilku latach, umiarkowane ceny przeglądów i umiarkowane spalanie no i bezpieczeństwo, ale w tych "nowych" autach to już chyba we wszystkich jest w miarę bezpiecznie.

Preferowane modele jak w temacie, ale myślałem również o Vectrze, Mondeo, Octavii ...

Rocznik mam nadzieję nie starszy jak 2005, skrzynia manualna 6-biegowa.

Doradźcie proszę.
tomek37
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 1976
Auto: Ford Ranger
Silnik: 2,5 TDCI (143 KM)
Paliwo: Diesel
Typ: Pickup
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[B] C3 I 1,4 / Punto II 1,2 / Colt V 1,3 / Ibiza II 1,4 [B] C3 I 1,4 / Punto II 1,2 / Colt V 1,3 / Ibiza II 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 80KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2002r. Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C3 I 1,4 - 75KM - Fiat Punto ...
    Dlaczego część kierowców nie używa kierunkowskazów? Dlaczego część kierowców nie używa kierunkowskazów?
    Dlaczego część kierowców nie używa lub nie zawsze używa kierunkowskazów? Przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych badania wykazały, że najczęściej podawane odpowiedzi to: "nie było na to czasu " (42%) i "z lenistwa ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      S2020005