Bagażnik do C4 Picasso - potrzebna pomoc

Bagażnik do C4 Picasso - potrzebna pomoc

16 Paź 2013, 16:19

Siedzę właśnie na narzędziach doboru odpowiedniego bagażnika samochodowego w Taurusie, auto rocznik 2006. Cóż - sensownie to wszystko jest pokazane, problem mam jednak z wyborem elementów. Stoję na tym etapie wybierania takiego bagażnika.
Mam wybrać stopy i belki. Nie znam tych marek - czy wyższa cena w poszczególnych przypadkach wynika z jakości czy nazwy firmy?
kierowiec
Początkujący

Miejscowość: czewa

Re: Bagażnik do C4 Picasso - potrzebna pomoc

17 Paź 2013, 15:25

kierowiec napisał(a):Mam wybrać stopy i belki.

Generalnie różnica polega na tym czy belki mają być stalowe czy też aluminiowe.
Moim zdaniem lepiej dopłacić i kupić aluminiowe.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10603
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

17 Paź 2013, 15:56

Aluminiowe pod moje auto mają kosztować ponad 100 złotych więcej, ale to nie problem. Wolę raz kupić i mieć święty spokój. A kit i zamki? Wybierać to co sugeruje symulator czy szukać? Tak na szybko przeleciałem po opiniach i AURILIS, producent, wygląda całkiem przyzwoicie. Kombinować czy na tym zamykać temat?
kierowiec
Początkujący

18 Paź 2013, 12:39

kierowiec napisał(a):A kit i zamki? Wybierać to co sugeruje symulator czy szukać? Tak na szybko przeleciałem po opiniach i AURILIS, producent, wygląda całkiem przyzwoicie.

Myślę że kit i zamki tego producenta będzie ok :ok: , wygląda dobrze. Poza tym kupisz cały komplet w jednym miejscu.

Napisz jakąś opinię jak się zdecydujesz, kupisz, założysz i przetestujesz :)
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10603
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

18 Paź 2013, 16:11

Wielkie dzięki za szybką pomoc. Na weekendzie zamówię cały zestaw i kiedy wszystko będzie zainstalowane na aucie i przetestowane, to możecie się spodziewać jakiejś mini recenzji. Chociaż... bardziej będę czekał na pytania, bo żaden ze mnie znawca ;-)
kierowiec
Początkujący

13 Lut 2015, 23:34

Również polecam belki aluminiowe, ciekawy konfigurator bagażników znajdziesz tutaj: https://jx.pl/konfigurator-bagaznikow-dachowych.html
Marek85
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 03 2000
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Toyota Avensis
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto
    Szron na szybach, temperatury spadające poniżej zera i pierwsze opady śniegu oznaczają jedno – to ostatni dzwonek, aby przygotować swoje auto do zimy. Okres zimowy jest nie tylko testem dla aut, ale w szczególności ...
    Jak wymienić samemu koło w samochodzie osobowym? Jak wymienić samemu koło w samochodzie osobowym?
    Sprawna wymiana koła w samochodzie wymaga pewnej praktyki, ale dobrym punktem wyjścia może być teoretyczne opanowanie tej operacji. Co jest niezbędne i w jakiej kolejności należy wykonywać poszczególne czynności? Wyjaśniamy ...

• Re: Bagażnik do C4 Picasso - potrzebna pomoc

09 Kwi 2015, 17:59

Wszystko co bys potrzebowal do francuskich samochodów najtaniej bedzie na salko.pl sam kupuje ostatnio dosc czesto u nich i naprawde mozna troche kasy zaoszczedzic jak sie kupuje wiecej
    Maniak1
    Początkujący

Prawo jazdy od: 01 01 2007
    Przebieg/rok: 20tys. km
    Auto: Skoda
    Silnik: 1,9 sdi
    Paliwo: Diesel

• Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Subaru Impreza STI