Bagażnik samochodowy na rower

Bagażnik samochodowy na rower

01 Cze 2009, 09:47

Jak w temacie. Szukam dobrego i nie drogiego bagaznika samochodowego na rower. CZy orientujecie sie moze gdzie moge dostac?? Bede wdzieczny a opinie i namiary.
Ostatnio edytowany przez edek11, 01 Cze 2009, 23:11, edytowano w sumie 1 raz
edek11
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

Re: Bagażnik samochodowy na rower

15 Lis 2009, 17:00

Polecam firme Dakro, u ktorej kupiłem juz 3 bagażniki (każdy na inny samochód)
Jeżeli chiałbyś dowiedzieć się wiecej to pisz !!
Tuning001
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lublin

20 Wrz 2019, 08:44

Ja kiedyś kupiłem sobie dobry bagażnik rowerowy na hak. Na rower idealny - nie muszę się martwić o przejazd pod niskimi wiaduktami itp. Jednak czasem brakuje mi możliwości przewiezienia czegoś poza rowerami. Zastanawiam się obecnie nad bagażnikami samochodowymi typu BOX. Doradźcie coś, może macie jakieś własne typy, które są sprawdzone i warte uwagi. Czekam na wasze komentarze. Wątek kontynuuje - nie chciałem zakładać kolejnego tematu :)
GrzesieK478
Obserwowany

20 Wrz 2019, 10:37

Ten temat nie pasuje za bardzo do działu w którym się znajduje bo bagażnik nie jest uatrakcyjnieniem samochodu :) Wracając jednak do tematu @GrzesieK478 nie podałeś jaki masz samochód do którego potrzebujesz takiego bagażnika. To jest bardzo ważna kwestia bo tu chodzi głównie o długość takiego BOXa, szerokość może ma mniejsze znaczenie. Druga kwestia to dopuszczalna ładowność bagażnika dachowego. W instrukcji samochodu znajdziesz jaki maksymalny ciężar możesz przewozić na dachu. To jest bardzo ważne przy wyborze BOXa i trzeba to najpierw sprawdzić.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć rzeczy, o których powinien pamiętać kierowca jesienią Pięć rzeczy, o których powinien pamiętać kierowca jesienią
    W zeszłym roku właśnie w październiku miało miejsce najwięcej wypadków drogowych oraz zginęło w nich najwięcej osób. Wraz z nadejściem jesieni pogarszają się warunki atmosferyczne, a więc i drogowe. W jaki ...
    Największa parada pojazdów elektrycznych Największa parada pojazdów elektrycznych
    Uhonorowany wieloma nagrodami Nissan LEAF już drugi raz w 2012 roku został wpisany do księgi rekordów. Konwój 225 tych samochodów okrążył tor wyścigowy Silverstone bijąc Światowy Rekord Guinnesa w kategorii„największa ...

•