Benzyna 1.6 szrot od "pierwszego właściciela"

12 Mar 2016, 17:04

Sorry wielkie, faktycznie czytanie mi zaszwankowało :ok:
piotrekbdg
Początkujący
 
Posty: 209
Prawo jazdy: 20 07 2009
Auto: BMW 3er E92
Silnik: 2.0 143 KM
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

12 Mar 2016, 18:00

ciężko znaleźć dobre autko od prywatnego właściciela bo takie najpierw rozchodzą się po rodzinie i znajomych, a jak już pojawią się w ogłoszeniu to bardzo szybko znikają, ja swojego szukałam ponad pół roku, jak tylko pojawiło się ogłoszenie od razu zadzwoniłam i umówiłam się na następny dzień i jak już podpisywaliśmy umowę przy zakupie to właściciel miał kilka telefonów z zapytaniem o autko
Shatanka
Początkujący
 
Posty: 240
Prawo jazdy: 22 08 2005
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Renault Laguna 3 GT
Silnik: 2.0T 204KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

12 Mar 2016, 18:24

Shatanka napisał(a):ciężko znaleźć dobre autko od prywatnego właściciela bo takie najpierw rozchodzą się po rodzinie i znajomych, a jak już pojawią się w ogłoszeniu to bardzo szybko znikają, ja swojego szukałam ponad pół roku, jak tylko pojawiło się ogłoszenie od razu zadzwoniłam i umówiłam się na następny dzień i jak już podpisywaliśmy umowę przy zakupie to właściciel miał kilka telefonów z zapytaniem o autko


To jest standard, że dobry towar jest rozchwytywany. I zazwyczaj 24h to maksymalny czas o jaki da się przeciągnąć oględziny.
piotrekbdg
Początkujący
 
Posty: 209
Prawo jazdy: 20 07 2009
Auto: BMW 3er E92
Silnik: 2.0 143 KM
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

12 Mar 2016, 20:51

Zgadza sie. Sam ostatnio szukałem auta dla żony i przeglądając ogłoszenia to większość aut to trupy od handlarzy itp maści kombinatorów.
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Samochodowe SPA czyli porządna kąpiel dla auta
    "Kierowcy, bądźcie dla nas dobrzy szczególnie na wiosnę" to byśmy usłyszeli gdyby samochody umiały mówić, z takim apelem zwróciłyby się do swoich właścicieli. I poprosiłyby ich o porządną kąpiel. Zimą ...
    Kia Picanto - samochód do miasta
    W Polsce do Kia Picanto należy nieco ponad 9 proc. rynku. Produkowany od 2003 roku, mały "Koreańczyk" doczekał się trzech generacji. Najnowszą wprowadzono w 2017 roku. Pod maską Picanto może się znaleźć jeden z dwóch ...